Податок для виборців: за що платитимуть українці

Читать на русском
В Україні варто внести зміни до законодавства і дозволити голосувати на виборах тільки тим, хто заплатив спеціальний податок.

В Україні варто внести зміни до законодавства і дозволити голосувати на виборах тільки тим, хто заплатив спеціальний податок.

Як інформує «Слово і Діло», про це на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Чумак.

Чумак заявив, що молоді буде надаватись доступне житлоСказано 9 серпня 2012 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Якщо молодь не йде до вас, то йдіть до молоді і підіймайте її своїм прикладом. Я провів лекції про історію української корупції та олігархії в 25 університетах. Це повинен робити не я один, а велика команда людей», – відзначив Чумак.

Він вважає, що серед молоді можна збільшити відсоток відвідуваності виборів.

Президентські вибори-2019: «рука Кремля» та проблеми УкраїниВ СБУ попереджають, що спецслужби Росії готуються до підкупу українців на виборах президента, запланованих на 2019 рік. Але відкритими залишаються питання виборчої реформи та складу ЦВК. Чи варто шукати слід Кремля, розбиралися експерти.

«Є інші кроки. Можна змінити виборчі правила. Потрібно так зробити, аби голосувати могли тільки ті люди, які будуть платити податок на діяльність політичних партій. Тоді люди будуть свідомо платити ці гроші і обирати тих політиків, які будуть змінювати країну. Це дуже непопулярні рішення, але це потрібно робити», – вважає Чумак.

Також, на переконання нардепа, в Україні зараз не можливі масштабні фальсифікації.

«Думаю, що фальсифікації на рівні 3% можливі, але зробити фальсифікацію на рівні 10-20% вкрай складно. Тим більше, що на сьогодні система передбачає декілька етапів контролю за виборами. Тому я думаю, що всім, хто хочуть змін в країні варто переступити через страхи і йти на вибори. Поки ви не прийдете на вибори і не будете голосувати так, як вважаєте за потрібне, то ви будете погоджуватися з тим, що діється в країні», – переконаний нардеп.

Нагадаємо, явка на виборах органів місцевого самоврядування, які відбулися в Україні 24 грудня 2017 року, в більшості об'єднаних територіальних громадах перевищила 50%.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...