Стало відомо, чому дядька Саакашвілі не пустили в Україну

Читать на русском
Дядька колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі не впустили в Україну, оскільки він не пояснив мету візиту.

Дядька колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі не впустили в Україну, оскільки він не пояснив мету візиту.

Як інформує «Слово і Діло», про це заявив Радіо Свобода помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

За його інформацією, громадянин Грузії прибув з Туреччини і пояснив, що слідує через Україну транзитом. Чоловік також повідомив, що хоче потрапити на територію України.

«Посвідка на проживання в Україні в нього закінчилася ще в липні 2017 року. Він не зміг пояснити причини, чому хоче перетнути кордон в Україну, з якою метою, де буде перебувати. На підставі цієї інформації йому відмовили в перетині кордону України. Ніхто нікого не затримував. Зараз громадянин сидить, чекає свого рейсу», – зазначив Слободян.

Раніше Саакашвілі написав у Facebook, що його дядька не пускають в Україну.

«Полетів, але обіцяв повернутися»: куди реально депортувати СаакашвіліСаакашвілі можуть видворити з України, й не до Грузії, а до Нідерландів. Хоча сам він запевняє, що ще три місяці може перебувати в Україні. Куди реально депортувати політика, розбирались експерти.

«Він живе в США, є колишнім дипломатом високого рангу, багато років очолював підрозділ ООН в Нью-Йорку, зараз у відставці і прилетів мене провідати», – пояснив Саакашвілі.

10 листопада колишній президент Грузії заявляв про затримання його 11-річного сина в аеропорту «Бориспіль». У ДПСУ, зі свого боку, стверджували, що хлопця ніхто не зустрічав, тому «були вжиті заходи у вигляді утримання до прибуття особи, що зустрічає».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: