НАЗК виявило в посадовця АП незадекларовані доходи

Читать на русском
НАЗК винесло припис про порушення закону про запобігання корупції заступнику керівника головного департаменту з питань нацбезпеки і оборони АП Володимиру Колеснику.

Нацагентство з питань запобігання корупції після перевірки декларацій винесло припис про порушення закону про запобігання корупції заступнику керівника головного департаменту з питань нацбезпеки і оборони АП Володимиру Колеснику.

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Відзначається, що Нацагентство провело повну перевірку декларацій за 2015 і 2016 роки, представлених Колесником, і виявило порушення вимог пунктів 2, 3, 5, 7 частини першої статті 46 закону України «Про запобігання корупції».

«Зокрема, встановлено, що суб'єкт декларування не зазначив деякі відомості про автомобілі, зареєстровані за ним і членом його сім'ї на праві власності, та про наявність корпоративних прав, а також зазначив недостовірні відомості щодо окремих об'єктів нерухомості та отриманих доходів», – повідомляють у НАЗК.

«Оскільки задекларовані недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму меншу, ніж 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, зазначені порушення не містять ознак правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 366-1 Кримінального кодексу України», – додали у відомстві.

Але все ж НАЗК винесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону керівнику апарату Адміністрації президента України Олексію Дніпровському через Колесника.

Відповідно до припису, Нацагентство вимагає від Дніпровського вжити заходів щодо усунення Колесником порушень вимог закону України «Про запобігання корупції», а також провести службове розслідування й покарати за вказані порушення.

Відзначається, що припис НАЗК є обов'язковим до виконання.

Нагадаємо, Нацагентство з питань запобігання корупції запросило директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника для надання пояснень невиконання ним вимог НАЗК.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...