Рік на посаді в. о. міністра охорони здоров'я: як виконує обіцянки Супрун?

Читать на русском

Сьогодні, 27 липня, виповнюється рік, як Уляна Супрун очолила Міністерство охорони здоров'я. «Слово і Діло» відстежило, наскільки відповідально вона виконувала свої обіцянки.

Загалом на сьогодні за Супрун значаться 25 обіцянок, чотири з яких вона встигла виконати, а три – провалила. Крім того, ще 18 обіцянок в. о. голови МОЗ перебувають на контролі в наших аналітиків. Таким чином, рейтинг відповідальності Супрун поки що становить лише 16%.

Так, в. о. міністра провалила свою обіцянку розпланувати закупівлі ліків на 2017 рік до кінця січня – ще в середині березня МОЗ не був готовий підписати договори про держзакупівлі ліків.

Уляна СупрунВиконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України
Супрун заявила, що з часом програма реімбурсації ліків буде розширенаСказано 22 листопада 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Також Супрун не впоралася зі своєю обіцянкою відкрити новозбудований діагностичний корпус «Охматдиту» до липня поточного року. Зараз там завершують будівельні роботи й монтують обладнання, і в експлуатацію об'єкт здадуть не раніше ніж у листопаді-грудні.

До головних досягнень Супрун можна віднести затвердження нових уніфікованих клінічних протоколів лікування та її виконану обіцянку закупити вакцини від поліомієліту до кінця вересня 2016 року.

Найважливішими з обіцянок керівника МОЗ, які перебувають на контролі «Слова і Діла», є зобов'язання покрити первинну ланку медицини гарантованими послугами державного страхування до кінця року та не закривати лікарні через брак коштів після медреформи, а перепрофілювати їх.

Нагадаємо, 12 липня Супрун заявила, що майже 400 депутатських поправок, внесених до законопроекту про медреформу, спотворили суть документа настільки, що тепер в ньому йдеться лише про реформу первинної ланки медицини, а не всієї галузі.

Что за год на посту главы МОЗ успела Супрун?Слово і Діло

11 липня в. о. голови МОЗ розповіла, що уряд пообіцяв до 2020 року виділити на фінансування медицини на 25 мільярдів гривень більше в разі, якщо кошти витрачатимуться ефективно.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...