Суд залишив Злочевському видобуток газу на Прикарпатті

Читать на русском
САП в суді заявила, що подала позов після отримання від Держгеонадр листа про відсутність підстав для анулювання спецдозволу Парі.

Суд відмовив Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі у визнанні недійсним спеціального дозволу ТОВ «Парі» на роботи на Пилипівському родовищі в Івано-Франківській області.

Таке рішення ухвалив Вищий адміністративний суд України, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Наші гроші».

У 2011 році Міністерство охорони навколишнього середовища видало «Парі» спеціальний дозвіл на видобуток природного газу на Пилипівському родовищі. В 2016 році САП звернулася до суду з позовом про визнання недійсною ліцензії через порушення процедури її надання – фірма не отримала необхідне погодження на роботи на родовищі від Івано-Франкіської обласної ради.

САП в суді заявила, що подала позов після отримання від Держгеонадр листа про відсутність підстав для анулювання спецдозволу «Парі».

Але ВАСУ вирішив, що САП пропустила піврічний термін для подачі адмінпозовів, бо ще в січні минулого року отримав від облради підтвердження про відсутність погодженнями ними видачі спецдозволів фірмам. А в суд позов потрапив через декілька днів після закінчення терміну. Саме цей факт закінчення позивної давнини застосували і суди попередніх інстанцій для відхилення позову САП.

Ставицький розповів про місце проживання міністрів часів ЯнуковичаЕкс-міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький розповів, де живуть міністри часів президенства Януковича.

Власником «Парі» є екс-міністр охорони навколишнього середовища Микола Злочевський.

Нагадаємо, в січні САП програла першу та апеляційну інстанції щодо анулювання ще чотирьох спецдозволів, які були видані «Парі» та ще двом фірмам Злочевського – ТОВ «Техноресурс» та ТОВ «Надрагаз».

Також повідомлялося, що проти Злочевського та його компанії Burisma Group закрили всі процесуальні та судові дії в Україні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: