Як виконують свої обіцянки мери Ужгорода, Івано-Франківська та Хмельницького?

Читать на русском

Вчора, 8 червня, мер Ужгорода Богдан Андріїв заявив, що він не в змозі побороти в місті стихійну торгівлю. За словами міського голови, він просто не знає, як це зробити. «Слово і Діло» вирішило перевірити, як він загалом виконує свої обов’язки, а заодне й порівняти його відповідальність із роботою колег – мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа та мера Хмельницького Олександра Симчишина.

Богдан Андріїв веде найменш публічну політику серед представлених в огляді мерів. Так, він на сьогодні роздав найменшу кількість обіцянок – 21. Із них Андріїв виконав 2. Він оперативно надав матеріальну допомогу родині загиблого добровольця та провів новий конкурс для перевізників. Провалених обіцянок у нього поки немає. Рівень відповідальності Андріїва – 10%.

Серед представлених мерів Руслан Марцінків, навпаки, роздав на сьогодні найбільшу кількість обіцянок – 48. Щоправда, з цієї кількості дві обіцянки він дав, ще коли був нардепом 7-го скликання.

Руслан МарцінківМіський голова Івано-Франківська
Марцінків пообіцяв призначати фахівців на засадах відкритого конкурсуСказано 2 жовтня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

Щодо «мерських» обіцянок Марцінківа, то виконаними на сьогодні є 5 його зобов’язань. Серед них – запровадження мораторію на будівництво в центральній частині міста, проведення декомунізації Івано-Франківська та відкритий бюджет міста.

Проваленими на сьогодні є 3 обіцянки Марцінківа, які він дав на посаді мера Івано-Франківська, – оприлюднити декларації депутатів на сайті міськради, призначати фахівців на засадах відкритого конкурсу та до кінця січня 2016 року завершити кадрові призначення у міськвиконкомі.

Рівень відповідальності Марцінківа становить 12%.

Найвідповідальнішим серед представлених в огляді на сьогодні є мер Хмельницького Олександр Симчишин. Він роздав 29 обіцянок, з яких 6 виконав і жодної не провалив.

Серед іншого, Симчишину вдалося посприяти розвитку ОСББ та надати пільги заслуженим донорам, які мешкають у Хмельницькому.

Рівень відповідальності Симчишина – 21%.

Зазначимо, що ці мери наразі відбувають свою першу каденцію. Про їхніх колег, градоначальників міст заходу України, що обіймають мерські посади не вперше, ми писали раніше.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...