Середня зарплата в Україні зменшилася на 868 грн

Читать на русском
Незважаючи на серйозне падіння в січні 2016 року порівняно з груднем 2015 року, в порівнянні рік до року середня зарплата зросла на 26,3%.
Середня зарплата в січні зменшилася

Січневий показник середньої заробітної плати в Україні склав 4 тис. 362 грн або на 16,6% менше в порівнянні з даними в грудні 2015 року.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на дані Державної служби статистики України.

У повідомленні Держстату відзначається, що істотна різниця між показниками в грудні 2015 року та січні 2016 року пояснюється одноразовими виплатами, які, як правило, здійснюються в кінці кожного року.

Так, у грудні 2015 року середня зарплата українців становила 5 тис. 230 грн. Однак у порівнянні з січнем минулого року середня зарплата зросла на 26,3%.

За даними служби статистики, найвища середня зарплата традиційно зафіксована у працівників авіаційної галузі. На одного працівника в середньому припадає 20 тис. 500 грн. На другому місці йдуть фінансисти та страхові агенти – 8 тис. 978 грн.

Водночас найнижчу оплату праці зафіксували у працівників пошти та кур'єрів – 2 тис. 369 грн. Середня зарплата в сільському господарстві становить 3 тис. 283 грн.

Як змінилася зарплата українців у 2015 році«Слово і Діло» вирішило детально показати регіональну статистику падіння реальної заробітної плати українців.

У регіональній розкладці найбільша середня зарплата зафіксована в Києві – 7 тис. 126 грн, друге місце посідає Донецька область – 5 тис. 142 грн. Найнижчою середня зарплата є в Тернопільській і Чернівецькій областях – 3 тис. 8 грн і 3 тис. 139 грн відповідно.

Як повідомлялося раніше, на початку січня Міністерство енергетики та вугільної промисловості України виділило 70 млн грн для погашення заборгованостей із заробітної плати шахтарям.

Нагадаємо, що, згідно з планами Міністерства оборони України, заробітна плата військовослужбовців контрактної армії в Україні складе від 5 до 10 тис. грн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...