Підвішений фінал. Колонка Леоніда Швеця
Михайло Драпатий та Ігор Скибюк отримали найвищі військові посади після протестів на підтримку Михайла Федорова, проте президент досі не пояснив, до чого веде ця серія кадрових перестановок.
Головні новини п'ятниці, 24 липня, – росія атакувала виставку зброї під Києвом, а ЗСУ уразили завод Авітек.
Президент Зеленський заявив, що розвідка має інформацію про підготовку росією масштабної хвилі мобілізації вже в найближчі місяці.
В Ужгороді правоохоронці затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину. До пошуків стрільця залучили КОРД.
У Бучанському районі завершили аварійно-рятувальні роботи на місці російського ракетного удару 24 липня.
Вже наступного року на озброєнні України з'являться дрони, які можуть летіти на відстань до 10 тисяч кілометрів, заявив Зеленський.
У Братиславі затримали колишнього президента УАФ Андрія Павелка, якого підозрюють у виведенні майже 300 млн гривень коштів організації.
Війська рф у п'ятницю, 24 липня, завдали авіаудару по Слов'янську в Донецькій області. Під обстрілом опинилася житлова забудова, постраждали 16 людей.
В Італії Кабінет міністрів затвердив законопроєкт щодо пониження віку кримінальної відповідальності до 14 років.
У Дніпропетровській області примусову евакуацію дітей розширили ще на 10 сіл. Рішення було ухвалено через безпекову ситуацію.
Російська крилата ракета «Бандероль». На інфографіці – технічні характеристики та особливості ракети.
24 липня російська федерація вдарила балістикою не по військовому полігону, а по приватному спортивному комплексу у Бучанському районі Київщини.
Росія накопичила ракети для нового удару по Україні, тому найближчими днями необхідно максимально реагувати на сигнали тривоги.
Судовий процес у справі українця Сергія Кузнєцова, якого обвинувачують у причетності до підриву Північних потоків, розпочнеться наприкінці жовтня у Гамбурзі.
У 2025 році до України екстрадували 104 підозрюваних. Найбільш резонансні випадки екстрадиції фігурантів справ про корупцію та фінансові злочини – на інфографіці від «Слово і діло».
Антикорупційний суд узяв до розгляду позов прокурора САП до депутата місцевої ради про його активи.
Росія 24 липня атакувала Херсон та Херсонську область. Окупанти обстріляли лікарню у селищі Білозерка та вдарили дроном по Корабельниму району міста Херсон.
Російські атаки на цивільні судна в Чорному морі становлять загрозу світовій продовольчій безпеці, наголосив Сібіга.
У Харкові затримали підозрюваного у нападі на співробітників ТЦК, яких було доставлено до лікарні з ножовими пораненнями.
Бійці Сил безпілотних систем уразили 19 енерговузлів росіян на тимчасово окупованих територіях України за останні 48 годин.
Касаційна інстанція не побачила підстав для скасування вироку, оголошеного регіональному експосадовцю.
На Київщині внаслідок російського ракетного удару, попередньо, загинуло щонайменше 10 осіб, ще близько сотні – отримали поранення.
У ніч на 24 липня СБУ завдала нових далекобійних ударів по паливній та військовій інфраструктурі на території росії, а також тимчасово окупованого Криму.
Пентагон включив понад 30 російських університетів і наукових установ до списку організацій, співпраця з якими може створювати ризики для національної безпеки США.
Внаслідок російського ракетного удару по Київщині загинули щонайменше шестеро людей, також відомо про десятки постраждалих. Триває рятувальна операція.
Колегія вчергове підтримала клопотання прокурора САП про продовження строку дії процесуальних обов'язків.
Російські загарбники розстріляли українського військовополоненого на Донеччині. Прокуратура розслідує черговий злочин окупантів.
У п’ятницю, 24 липня, під час балістичної атаки росія вдарила по одному з полігонів, де проходила виставка озброєння Армада.
СБУ викрила двох мешканців Києва, які за завданням російських спецслужб реєстрували та активували супутникові термінали Starlink для використання країною-агресором.
Вранці 24 липня армія російської федерації атакувала авиабомбами Слов’янськ Донецької області. У результаті удару є загиблі та поранені.
Російські війська завдали удару по Ізюму, внаслідок чого було пошкоджено вантажне відділення Нової пошти.