Війна петицій: як ворог знайшов новий спосіб підірвати український тил
Ворог може використовувати електронні петиції про мобілізацію для штучної поляризації суспільства.
Понад чверть українців не підтримують вступ України до НАТО, а понад 20% виступають проти приєднання до Євросоюзу.
Апеляційна інстанція розгляне скаргу захисника підозрюваної на рішення слідчого судді на процесуальну дію.
Збройні сили України зупинили просування російських військ у прикордонних районах Сумщини, стабілізувавши лінію фронту.
Служба безпеки України та Національна поліція спільно з іншими підрозділами Сил оборони проводять планові безпекові заходи на території Шевченківського району Києва.
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що країна підтримає підсумковий документ саміту Європейської ради, який містить положення щодо України.
Біля села Красів Львівської області на автодорозі Київ – Чоп сталася ДТП за участю службового автомобіля та неповнолітнього пішохода. Постраждалого госпіталізували.
У Києві затримали 19-річного агента російських спецслужб, який намагався підірвати військового, заманивши його на фейкове побачення.
Орган суддівського самоврядування підтримав дисциплінарне покарання для обвинуваченого служителя Феміди з регіону.
Суд завершив проведення підготовчого засідання за обвинуваченням колишнього керівниці апеляційної інстанції.
Окупанти завдали удару безпілотником по п’ятиповерховому будинку в місті Білозерське Донецької області, внаслідок чого п’ятеро цивільних дістали поранення.
За минулу добу, 25 червня, на фронті сталося 154 бойових зіткнень. Понад 51 ворожий штурм відбито на на Покровському напрямку.
У застосунку для військових Резерв+ спостерігається тимчасовий збій. Громадянам радять у разі потреби скористатися PDF-версією військово-облікового документа.
Сейм Польщі проголосував за вихід країни з Оттавської конвенції, яка забороняє використання, виробництво та зберігання протипіхотних мін. За проголосували 413 депутатів.
Президент США Дональд Трамп змінив риторику щодо Володимира Зеленського, назвавши його дуже приємною людиною після зустрічі на саміті НАТО, водночас висловивши розчарування російським лідером володимиром путіним.
У ніч проти 26 червня російська армія атакувала Україну 41 засобом повітряного нападу. Силам оборони вдалося знешкодити 24 з них.
Австралія оголосила про запровадження нових санкцій проти росії. До списку внесено 37 фізичних осіб і 7 компаній.
Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Дніпру 24 червня зросла до 20 осіб. Також відомо про понад 300 постраждалих.
Нідерланди профінансують виробництво 20 евакуаційних багі Ermine для України. Техніку вироблятиме німецький оборонний концерн Rheinmetall.
Російські війська завдали авіаудару по населеному пункту Таврійське Білозерської громади на Херсонщині. Внаслідок атаки загинув 38-річний чоловік.
За минулу добу українські військові ліквідували ще 1100 загарбників. Загальні втрати армії рф становлять 1 мільйон 15 тисяч 750 осiб.
Президент Володимир Зеленський та Генсек Ради Європи Ален Берсе підписали угоду про створення Спеціального трибуналу, який розглядатиме злочин агресії росії проти України.
Головні новини середи, 25 червня, – Зеленський і Трамп провели переговори у Гаазі, а курс євро оновив історичний максимум в Україні.
Новий пакет санкцій Європейського Союзу проти російської федерації, ймовірно, буде ухвалений вже у четвер, 26 червня.
Російські канали поширюють вкидання про те, що віцепрем'єрка Стефанішина нібито ініціювала заборону на виїзд за кордон жінок.
Конфлікт на Близькому Сході може обмежити постачання балістичних ракет з Ірану до росії, заявляють ЗМІ. Кремлю доведеться звертатися до КНДР.
Кількість постраждалих внаслідок удару російської армії Дніпру 25 червня збільшилася до 304 людей. Багато хто все ще залишається в лікарнях.
Зеленський та Трамп під час своєї зустрічі обговорили ситуацію на полі бою, постачання ППО, а також конфлікт на Близькому Сході.
Американські стратегічні бомбардувальники B-2 Spirit стали основною зброєю повітряного удару США по об'єктах ядерної програми Ірану в червні 2025 року. Літак здатний нести як високоточні, так і ядерні боєприпаси.
Президент США Дональд Трамп не виключає, що російський диктатор володимир путін може розширити свою агресію і на інші країни.
Війська рф атакували два села Херсонської області – Червоний Маяк та Софіївку. Внаслідок ударів загинули двоє людей, також є поранені.