Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Керівник держави наголосив, що Україна боротиметься за власні інтереси і за справедливі інтереси кожної вільної нації.
Керівник ОПУ обговорив із угорським міністром прогрес України на шляху європейської інтеграції.
Сенатори та конгресмени США мають проголосувати за додаткове фінансування для України до різдвяних свят. Про це заявив президент Джо Байден.
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу до служителя Феміди.
Міністерство юстиції США пред'явило офіційні звинувачення чотирьом військовослужбовцям російської армії у скоєнні воєнних злочинів на території України.
У соцмережах обговорюють загибель колишнього нардепа-нардепа Іллі Киви, якого сьогодні знайшли убитим у росії.
ЗМІ повідомляють, що у російському Підмосков'ї знайдено тіло колишнього нардепа-зрадника Іллі Киви.
Ситуація з постачанням снарядів Україні – скільки західні союзники вже передали та скільки планують.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни запобіжного заходу, обраного колишньому очільника села під Києвом.
Антикорупційний суд вкотре підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на обвинуваченого.
Антикорупційний суд підтримав прохання детектива НАБУ про пришвидшення процедури скерування до суду справи.
Антикорупційний суд частково задовольнив клопотання захисника підозрюваного про зміну запобіжного заходу у хабарній справі.
Правляча партія Угорщини внесла до парламенту резолюцію, в якій закликає уряд Орбана не підтримувати початок переговорів щодо вступу України до ЄС.
Антикорупційна прокуратура скерувала до суду частину справи колишнього заступника глави Міноборони про збитки відомства.
Трамп заявив, що у разі обрання президентом США буде диктатором лише у перший день нового терміну – закриє кордон із Мексикою та збільшить видобуток нафти.
Президент Володимир Зеленський привітав захисників та захисниць із Днем Збройних сил України.
Володимир Зеленський скасував виступ перед американськими сенаторами у вівторок, оскільки на брифінгу обговорювалися не лише українські питання.
Міністр фінансів США Джанет Єллен заявила, що Штати будуть відповідальні за поразку України, якщо Конгрес не схвалить нову допомогу.
Усі вони отримали відмову і повернулись на територію України. Відповідна норма почала діяти з початку поточного року.
Законопроєкт передбачає надання фінансової допомоги Україні та Ізраїлю, а також комплекс заходів захисту південного кордону з Мексикою.
Єрмак виступив у Інституті миру США, зауваживши, що росія активно стимулює конфлікти в різних країнах, і цьому треба запобігти.
Водночас, у Держдепі упевнені, що Конгрес США проголосує за допомогу для України. Напередодні Демократична та Республіканська партії провалили переговори щодо фінансування безпеки кордону США.
Вона додатково пообіцяла 8 млн євро на Європейську консультативну місію, спрямовану на розбудову потужностей у звільнених регіонах України.
Український лідер подякував українським захисникам за знищення російського бомбардувальника Су-24М, який мав ударити по Одещині.