Кредит довіри вичерпується швидко: які виклики чекають на Михайла Драпатого
У перші місяці роботи Драпатого на посаді Головнокомандувача ЗСУ суспільство може не побачити ніяких змін.
Росія звернулася до Туреччини з проханням допомогти організувати безпечне виведення свого військового контингенту з Сирії.
У Нідерландах затримали 43-річного російського інженера, якого підозрюють у викраденні комерційних секретів мікрочіпових компаній для розвитку російської технологічної промисловості.
Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив з головою Пентагону Ллойдом Остіном підготовку до наступної зустрічі Контактної групи з оборони України та поточну ситуацію на фронті.
Через зростаючий тиск з боку США Україна розглядає можливість призову 18-річних чоловіків на фронт, незважаючи на внутрішні суперечки щодо мобілізації молоді.
За добу загарбники здійснили понад дві з половиною тисячі обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах. Найгарячiша ситуацiя на Покровському та Курахівському напрямках.
США завдали авіаударів по об'єктах ІДІЛ у Сирії, щоб запобігти відновленню терористичної групи після падіння режиму Башара Асада.
Президент США Джо Байден назвав падіння режиму Башара Асада в Сирії фундаментальним актом справедливості після десятиліть репресій та застерiг про нові ризики для регіону.
У понеділок, 9 грудня, графіки відключення світла для побутових споживачів діятимуть протягом 11 годин.
Встановлено, що невідомий вибуховий пристрій здетонував поблизу центрального входу в адміністративну будівлю територіального відділу поліції.
Найгарячіша ситуація залишається на Курахівському та Покровському напрямках, де відбулося 74 зіткнення.
Росія надала притулок родині Асадів, які вже прибули до Москви, з огляду на міркування гуманітарного характеру.
Американське посольство в Україні у неділю, 8 грудня, опублікувало попередження для громадян США про зростання загроз від російських ракет і дронів.
Україна, ймовірно, не отримуватиме такої самої кількості допомоги, як від попередньої адміністрації, заявив новообраний президент.
Ізраїльський прем’єр наголосив, що повалення режиму Асада є історичним днем в історії Близького Сходу.
У Дніпровському районі Херсона під удар ворожих дронів потрапили 62-річний та 56-річний чоловіки.
У неділю, 8 грудня, Армія оборони Ізраїлю завдала низки авіаударів по складах зброї та авіабазах на півдні Сирії.
Ворожій піхотній групі вдалося пройти через Канал і закріпитися в одній з руїн міста Часів Яр.
Зокрема, українські розвідники спалили ворожі транспортні засоби, замасковану військову техніку, а також завдали удару по укриттях загарбників.
Сибіга повідомив, що Україна готова працювати над відновленням відносин з Сирією у майбутньому. Та сьогодні необхідно докласти зусиль, щоб стабілізувати регіон.
В Антонівці на Херсонщині внаслідок скиду вибухівки з російського БПЛА загинув 73-річний чоловік, а у Кіндійці четверо людей постраждали унаслідок атаки дронами.
За тиждень, з 1 по 8 грудня, українські військові ліквідували 11240 окупантів та знищили 1138 одиниць озброєння та військової техніки.
Президент Франції Еммануель Макрон переконав обраного президента США Дональда Трампа зустрітися з Володимиром Зеленським.
Російське МЗС заявило, що президент Сирії Башар Асад виїхав із країни, погодившись передати владу мирним шляхом.
Через повстання у Сирії росіяни виводять кораблі з бази у Тартусі та перекидають залишки озброєння літаками з Хмейміма.
Зеленський повідомив, що станом на початок грудня на війні загинули 43 тисячі українських військових, ще 370 тисяч поранено.
Сили спецоперацій України увірвалися з тилу на позиції росіян на фронті й зачистили їх. Окупантів вдалося застати зненацька.
Літак президента Сирії Башара Асада зробив несподіваний розворот і зник із радарів. Він міг зазнати катастрофи.
Сирійська армія після захоплення повстанцями Дамаску заявила, що військові операції продовжуються поблизу трьох міст.
Трамп закликав до негайного припинення вогню в Україні та переговорів з росією. Він стверджує, що Зеленський готовий до перемовин.
У Тбілісі ввечері 7 грудня невідомі у масках побили під час акції протесту журналістів та активістів. Також напад зафіксували на опозиційні сили.