Зеленський на контракті до кінця війни. Колонка Леоніда Швеця
Володимир Зеленський пройшов з українцями довгий шлях і, найімовірніше, не зійде з нього до кінця повномасштабної війни, доки йому довіряє більше половини громадян.
Третій день триває пожежа на російському нафтовому терміналі у Феодосії. З'явилися нові фото.
Одеську область знову атакували дрони. Пошкоджено житлову дев'ятиповерхівку, постраждали п'ятеро людей.
Росія запустила три балістичні ракети і 22 дрони. Сили ППО збили 21 дрон в Одеській, Вінницькій та Київській областях.
У Брянській області дрони, ймовірно, вдарили по 67-му арсеналу ГРАУ, де зберігалися боєприпаси та КАБи. Там пожежа та детонація.
Російська армія втратила 1150 військових, 4 танки, 11 ББМ, 19 артилерійських систем, 31 безпілотник.
Щонайменше понад 40 осіб втратили життя, намагаючись подолати лінію кордону у незаконний спосіб. Більшість таких випадків сталось по річках.
Впродовж ночі російські сили протиповітряної оборони начебто знищили 12 безпілотних літальних апарати.
У Пентагоні вирішують, чи переносити зустріч у форматі Рамштайн в Німеччині, намічену на суботу, 12 жовтня.
Краснодарський губернатор заявив, що під удар дронів цієї ночі потрапив Щербинівський район. У російському Єйську нібито було досить багато дронів.
Росіяни задіяли для ураження 467 дронів-камікадзе та здійснили понад 2520 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
Внаслідок ворожого обстрілу села на Купʼянщині загинула мирна мешканка, ще одна дістала поранень.
Ще на початку осені Роскомнадзор почав вносити сторінки Discord до реєстру забороненої інформації.
Перед цим Повітряні сили написали, що росіяни запустили у бік Кременчука та Полтави швидкісні цілі.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що очікує перенесення візиту президента США. Держсекретар Ентоні Блінкен також скасував поїздку до Німеччини слідом за Байденом.
Армія оборони Ізраїлю вбила ймовірного нового лідера Хезболли Хашема Сафієддіна, а також його наступника.
Президент Володимир Зеленський підписав укази про запровадження нових пакетів санкцій проти росії та пов'язаних з нею осіб.
Генпрокурор Костін звільнив із органів прокуратури свого колишнього заступника Дмитра Вербицького, у якого знайшли необґрунтовані активи.
Колишній генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг стане головою Мюнхенської конференції з безпеки.
Внаслідок російського удару по Салтівському району Харкова є загиблі та поранені. На місці прильоту працюють рятувальники.
Другий саміт миру відбудеться, найімовірніше, не в листопаді. В Офісі президента повідомили подробиці.
Україна дедалі частіше фіксує випадки прольоту російських безпілотників біля об'єктів ядерної генерації, заявили в Енергоатомі.
Президент Сполучених Штатів Джо Байден ухвалив рішення відкласти свої візити до Німеччини та Анголи через ураган Мілтон.
У Білорусі в рамках перевірки військ розгорнуто понад 10 пунктів наведення авіації, укомплектованих військовослужбовцями, які прибули із запасу.
Президент Володимир Зеленський у вівторок, 8 жовтня, провів чергове засідання Ставки Верховного головнокомандувача.
На супутникових знімках Planet Labs за 8 жовтня помітні масштабні клуби диму на території нафтобази.
Окупаційні війська росії у вівторок, 8 жовтня, вдарили керованою авіабомбою по житловій забудові Харкова.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц планує провести окрему зустріч із лідерами США, Франції та Британії перед засіданням у форматі Рамштайн.
Рада запровадила е-посвідчення ветерана. Сьогодні законопроєкт ухвалили в цілому, його підтримали 256 депутатів.
Антикорупційний суд відмовився продовжити домашній арешт підозрюваному фігуранту, а також повернув йому документи.
Влада Британії ввела санкції проти військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних сил росії та їх керівника Ігоря Кириллова.