Грішми воюють, а без грошей горюють: чого очікувати від реформи армії
На першому етапі передбачаються нові контракти, чіткі терміни служби, а також підвищення грошового забезпечення.
Внаслідок російської атаки 17 листопада в багатьох областях України зафіксували руйнування. Серед людей є загиблі та постраждалі.
Партизани диверсією порушили постачання військової техніки та палива для окупантів між станціями Великий та Верхній Токмак.
Голова Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга прокоментував ранковий масований обстріл України, назвавши його відповіддю путіна всім тим, хто нещодавно йому дзвонив.
Унаслідок масованої ракетної атаки в Україні із затримкою курсують шість потягів. Для відновлення руху виїхали резервні тепловози.
Під атакою безпілотників 17 листопада опинився завод Купол у місті Іжевськ. На підприємстві постраждав чоловік.
Російські війська втратили в Україні загалом уже 720 880 своїх солдатів. Минулої доби ЗСУ ліквідували 1640 окупантів.
У неділю в Україні лунали вибухи через масовану атаку росіян, в кількох областях запровадили аварійне відключення світла.
Північна Корея передала рф ракети, артилерійські системи та військових, що свідчить про поглиблення співпраці двох країн у війні проти України.
У суботу, 16 листопада, в Дніпровському районі Києва відбулась пожежа на ринку. Відомо про двох постраждалих.
Двоє кандидатів Дональда Трампа на ключові посади в його адміністрації опинилися під загрозою через звинувачення у сексуальних домаганнях.
Байден використає свою останню зустріч з Сі Цзіньпіном, щоб переконати його відмовити Північну Корею від подальшого поглиблення підтримки війни росії проти Україні.
На Херсонщині під удар російського дрона потрапили двоє жителів Комишан, які перебували в автобусі.
Заручники були визволені через кілька годин після втручання антитерористичного підрозділу поліції.
Президент Зеленський подякував Японії за виділення 3 мільярдів доларів кредиту, який погашатиметься за рахунок доходів від заморожених російських активів.
Найгарячіша ситуація залишається на Курахівському та Покровському напрямках, де відбулося вже 30 атак.
Україна та Японія 16 листопада підписали угоду про посилення співпраці у сфері безпеки інформації.
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що попри російський шантаж, Європа готова до зими і має запаси газу.
Загалом від початку року Нацбанк продав майже 28,4 млрд доларів, тоді як купив 125,6 млн доларів.
Завод розпочне виробництво гаубиць M777 наступного року. Компанія також уклала угоди щодо поповнення запасів боєприпасів у Великій Британії, в тому числі 155-мм снарядів, які використовуються в гаубицях M777.
Кожен захисник отримає покращене харчування у медзакладах, незалежно від форми власності, під час лікування чи реабілітації.
У план стійкості України буде включена політика героїв. Володимир Зеленський 16 листопада провів нараду щодо цього.
З опіками та ранами до однієї з херсонських лікарень доправлено 43-річного чоловіка, його автівку атакував ворожий дрон у Дніпровському районі.
Після офіційного оголошення результатів парламентських виборів у Грузії біля будівлі ЦВК затримали трьох протестувальників.
У суботу, 16 листопада, в передмісті Парижа власник ресторану взяв у заручники працівників свого закладу.
В посольстві України в Чехії відбулась передача символічного чека на протитанкові гранатомети RPG-7 для Сил оборони України на суму 765 тисяч євро.
Через розгортання північнокорейських військ у росії, Японія та Україна домовилися посилити діалог з питань безпеки.
Естонська розвідка вважає, що в найближчі тижні чи місяці у Курській області активізуються бойові дії.
Бійці СБУ знищили окупантів на одному з напрямків, які їхали на штурм українських позицій.
Новий пакет допомоги буде зібраний із запасів естонських Сил оборони, враховуючи потреби України.
Російські окупанти сьогодні вдень атакували Куп'янський район Харківщини. Мінімум трьох людей поранено.