Спостерігайте за вусатим. Колонка Леоніда Швеця
Останнім часом помітно змінилася риторика та дипломатична активність Олександра Лукашенка, зокрема і щодо путінської росії.
Правоохоронець організовував переправки для ухилянтів у Придністров'я за хабар у 7 тисяч доларів.
Делегації США та України розпочали нову зустріч у Саудівській Аравії після того, як американці провели розмову з російськими представниками.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що ніхто не переписувався щодо військових планів у чаті групи Signal.
У Сумах триває ліквідація наслідків російського удару. Постраждали 99 людей, серед них 23 дитини.
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання прокурора САП про продовження процесуальних обов'язків.
Російські військові не полишають спроб розширити плацдарм на правому березі річки Оскіл в районі Камʼянки.
На фронті сталося 165 бойових зіткнень, найбільше – на Покровському та Лиманському напрямках.
Німеччина ввела додаткові заборони на в'їзд у країну для низки посадових осіб, які відповідальні до придушення акцій протесту у Грузії.
Апеляційна інстанція завершила підготовку до розгляду скарг сторони захисту та третіх осіб на обвинувальний вирок.
У ніч на вівторок, 25 березня, російські війська атакували Україну балістичною ракетою Іскандер-М та 139 БПЛА.
У результаті удару об’єкт російських військових був повністю зруйнований, ліквідовано до 30 окупантів.
Кремль вимагає контролю над Донецькою, Луганською, Запорізькою та Херсонською областями, бо вони вже визнані начебто конституційними територіями рф.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення втрати російської армії сягнули 905 тисяч 940 осіб.
58-річна жінка та 30-річний чоловік дістали поранення в результаті ворожого обстрілу Запорізького району.
Вранці у вівторок, 25 березня, в Чорному морі чергує лише один ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет Калібр.
Група американських сенаторів обох партій наполягає на тому, щоб адміністрація Дональда Трампа погодилася не обмежуватися відсотками від заморожених активів рф, а скерувала на допомогу Україні всю суму.
У Білому домі позитивно оцінюють результати переговорів між делегаціями від Вашингтона та Москви у Саудівській Аравії стосовно пропозиції щодо припинення вогню в Чорному морі.
Зокрема, Дональд Трамп не став заперечувати нещодавні слова президента Володимира Зеленського, зазначивши, що таке могло мати місце.
У Держдепі США заявили, що лише після повного припинення вогню між росією та Україною можна буде обговорити розбіжності сторін.
Протягом вечора понеділка, 24 березня, єменські хусити і терористи ХАМАС тричі атакували ракетами Ізраїль.
Біля столичного вокзалу між троьма людьми виник словесний конфлікт, який закінчився нападом з ножем та пораненням двох осіб.
Згідно зі словами президента, після зустрічі 23 березня українська делегація проведе з американськими представниками додаткові переговори.
Росіяни залучили для ураження 794 дрони-камікадзе та здійснили 4749 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
Програма Контракт 18-24 розшириться ще на один рід військ. Також розглядається питання роширення на Нацгвардію та прикордонників.
Внаслідок російського удару по Сумах за медичною допомогою звернулись 71 дорослий. За уточненими даними управління охорони здоров'я, постраждало також 23 дітей.
Американський журналіст випадково отримав доступ до секретного чату в Signal, в якому представники адміністрації США обговорювали удари по хуситах.
Окупаційні війська рф в понеділок, 24 березня, атакували селище Шалигине Сумської області. В результаті постраждали двоє людей.
США ведуть з Україною переговори щодо широкого кола питань. Зокрема обговорюється можливість передачі електростанцій, заявив Трамп.
Росіяни оснащують свої ударні шахеди китайськими 16-канальними антенами, щоб обходити дію українських засобів ППО.
У Сумах кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 88, серед них 17 – дітей.