Бензоколонка без бензину: в росії розгортається паливна криза
На території росії спостерігається серйозний дефіцит пального. Причиною є українські удари по НПЗ, які є довгостроковою стратегією.
Антикорупційний суд призначив підготовче засідання у справі про заволодіння землею у Київській області.
У ніч на 23 жовтня Сили оборони України уразили стратегічні об’єкти рф, зокрема Рязанський нафтопереробний завод та склад боєприпасів у Валуйках.
У Херсоні внаслідок артилерійського обстрілу загинув 55-річний цивільний, та ще один отримав пораненні. Окрім цього, внаслідок атаки дрона постраждали двое мешканців.
Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес підтвердив, що країна долучиться до ініціативи НАТО PURL із закупівлі американського озброєння для України.
Українська столиця готується до проходження найскладнішого за всі роки повномасштабної війни опалювального сезону.
В Україну повернули тисячу тіл загиблих українських військовослужбовців у межах стамбульських домовленостей. Репатріація пройшла за сприяння Міжнародного Комітету Червоного Хрест.
Апеляційна інстанція завершила підготовчі дії до розгляду скарги прокурора САП на закриття кримінальної справи.
Заступник голови Радбезу рф Дмитро Медведєв різко відреагував на нові санкції США, звинувативши президента Дональда Трампа у ворожих діях проти росії та заявивши, що ухвалені рішення є «актом війни».
Внаслідок удару ворожого дрону в Краматорську загинули журналістка телеканалу Freedom Олена Губанова та оператор Євген Кармазін.
Через складну ситуацію в енергосистемі та наслідки російських ударів у 12 областях запроваджено графіки погодинних відключень електроенергії. Без світла частина споживачів на Харківщині та Чернігівщині.
Антикорупційні органи правопорядку вручили повідомлення про підозру двом столичним захисниках.
Міноборони рф повідомило про масовану атаку нібито українських безпілотників на десять регіонів росії та тимчасово окупований Крим у ніч на 23 жовтня.
У Києві кількість постраждалих внаслідок нічної дронової атаки в ніч на 23 жовтня зросла до дев’яти осіб.
Енергетики відновили зовнішнє живлення Запорізької АЕС, яка протягом місяця перебувала у блекауті.
У Києві вибухотехніки вилучили два нерозірвані безпілотники, які під час ворожого обстрілу влучили у багатоповерхівки в Деснянському та Оболонському районах.
Президент України Володимир Зеленський прибув до Брюсселя на засідання Європейської ради, подякував ЄС за ухвалення нового пакету санкцій проти рф та зробив низку заяв.
На виконання рішення слідчого судді на рахунок ВАКС надійшли грошові кошти як застава за підозрюваного прокурора.
Внаслідок російської атаки у ніч на 23 жовтня пошкоджена залізнична інфраструктура на Сумщині. Низка потягів були призупинені або курсують із затримками.
США ввели санкції проти «Роснафти» та «Лукойла», що практично зупиняє постачання російської нафти до Індії. Експерти прогнозують повернення Нью-Делі до постачальників із Близького Сходу.
Антикорупційні органи правопорядку вручили нові повідомлення про підозру ще трьом фігурантам справи.
Європейський Союз ухвалив 19-й пакет санкцій проти росії. Обмеження торкнулися російських банків, криптобірж, заборонили постачання зрідженого газу та обмежили пересування російських дипломатів.
У ніч на 23 жовтня російські окупаційні війська атакували Україну 130-ма ударними безпілотниками рiзних типiв. Силам ППО вдалося знешкодити 58 повітряних цілей.
Вночі 23 жовтня російські війська повторно обстріляли село Зелений Гай на Харківщині під час роботи рятувальників. Є загиблий, ще п’ятеро отримали поранення.
У ніч на 23 жовтня невідомі безпілотники атакували Рязанський нафто-переробний завод у росії. На підприємстві спалахнула пожежа.
Минулої доби, 22 жовтня, ЗСУ ліквідували на фронті ще 920 солдатів окупаційної армії росії та нові одиниці техніки ворога.
У ніч на 23 жовтня російські війська атакували Київ безпілотниками. Пошкоджені багатоповерхівки, дитячий садок, бізнес-центр. Семеро людей дістали поранення, п’ятьох госпіталізували.
Президент США Дональд Трамп повідомив про скасування саміту з російським диктатором володимиром путіним, який мав відбутися в Будапешті. Причина – відсутність прогресу у переговорах.
Міністерство фінансів США оголосило про масштабні санкції проти енергетичного сектору росії. Під ударом – «Роснафта», «Лукойл» та їхні дочірні компанії.
Держави-члени Європейського Союзу досягли політичної домовленості щодо ухвалення 19-го пакету санкцій проти росії.
Європейський інвестиційний банк надав Україні 46,1 млн євро кредитних коштів на реалізацію чотирьох проєктів з підтримки розвитку міст.