Бережний Сергій

Діджиталізація: реальна реформа чи віртуальна показуха?

Ідея держави в смартфоні і пов'язане з нею поняття діджиталізація стали одним із головних публічних трендів команди Зеленського. Але поки залишається без відповіді питання – про що насправді йдеться?

Ті, що заблукали в референдумі

Типова для російських системних опозиціонерів позиція породжена їх наполегливим прагненням діяти суто ліберальними методами в глибоко антиліберальному середовищі.

Україна: Миша, яка повинна заричати

Як Україна, яка не має ні можливостей, ні амбіцій претендувати навіть на регіональний вплив, виявилася одним з ключових факторів не тільки зовнішньої, але навіть внутрішньої політики США і Євросоюзу?

Галушки по-нормандськи: завдання України на переговорах щодо Донбасу

Публічні дії адміністрації Зеленського щодо донбаських переговорів від самого початку здавалися такими, ніби ці дії вирішують виключно короткострокові завдання.

Фракція нашвидкуруч. Сценарії розпаду монобільшості

Криза, до якої стрімко скочується Слуга народу, створює передумови для кількох політичних сценаріїв, включно з повним перезавантаженням Ради.

Пуститися берега: як вийти з Мінських угод і почати гнути свою лінію

Вихід України з Мінських угод – тема, яка безумовно порушується у мейнстримі. Але для того, щоб діяти в цьому ключі, потрібні інтелект, характер, твердість і воля для ухвалення рішень такого градуса.

Реєстр народив реєстр: три роки електронних декларацій

Реформа НАЗК поки обмежилася кадровими рішеннями і не торкнулася технічних аспектів роботи реєстру декларацій та їх аналізу.