Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Владислав Голуб

Голуб виконав 60 відсотків обіцянок. До кінця депутатського терміну йому потрібно зайнятися розвитком футбольної інфраструктури округу, проголосувати за скасування депутатської недоторканності та законопроект про роботу ТСК.

Що обіцяли мажоритарники Черкаської області медикам

Збільшення фінансування на лікування хворих українців за кордоном та ремонт сільських ФАПів обіцяли народні депутати, обрані в мажоритарних округах. Ми досліджували, які запевнення вони виконали.

Рейтинг відповідальності мажоритарників Черкаської області

Петренко, Голуб і Рудик увійшли до трійки найвідповідальніших мажортираників Черкаської області, а найменше обіцянок виконав Зубик.

Стало відомо, як виконують обіцянки позафракційні нардепи

Підбиваючи підсумки шостої сесії парламенту VIII скликання, «Слово і Діло» підготувало рейтинг найбільш відповідальних і безвідповідальних позафракційних нардепів.

Нардеп від БПП заявив про вихід із фракції через погрози на свою адресу

Народний депутат Владислав Голуб написав, виходить із фракції БПП після «пакета з погрозами» від голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Депутатів-прогульників хочуть позбавляти половини зарплати

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №5328 Про внесення змін до деяких законів України (щодо зняття заробітної плати з народного депутата за прогули і порушення Регламенту).

Як виконують свої обіцянки «єврооптимісти»?

«Слово і Діло» проаналізувало виконання обіцянок народними депутатами України-членами міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти».

Як українські політики насправді вшанували пам’ять Кобзаря? Обіцяне і виконане

До річниці народження Тараса Шевченка Слово і Діло підготувало підбірку актуальних обіцянок українських політиків, що демонструє їхнє реальне ставлення до спадщини великого поета.

Поки Ткаченко і Голуб обіцяють, Черкаський драмтеатр зимує без даху

Єдиний у Черкаській області драматичний театр, що влітку постраждав від масштабної пожежі, так і залишився без даху, попри обіцянки можновладців та депутатів усіх рівнів.

Красиві декларації та прогули сесійних засідань. Рейтинг мажоритарників Черкащини

«Слово і Діло» констатує: черкаські мажоритарники занадилися провалювати голосування з питань, які самі ж позначили як ключові у власних передвиборчих програмах.

Що з обіцяного встигли зробити за півроку черкаські депутати-мажоритарники?

Найвідповідальнішим народним депутатом серед черкаських мажоритарників став Владислав Голуб, а найбезвідповідальнішим – Володимир Зубик.

Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Черкаси

Система народного контролю «Слово і Діло» провела аналіз і вирішила продемонструвати результати моніторингу ефективності роботи депутатів-мажоритарників Черкаської області.

Нардепи про 100 днів ВР: Втрачений час та низька ефективність

Як депутати оцінюють 100 днів роботи нової Верховної Ради

Черкащина: «мажоритарна» із багатьма невідомими

26 жовтня Черкащина вже втретє за останні 2 роки обиратиме народних депутатів на мажоритарних округах