Під час евакуації пасажирів потяга на Одеській залізниці загинула провідниця, а ще одна людина отримала поранення середньої тяжкості.
Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».
Збитковість пасажирських перевезень «Укрзалізниці» зросла у півтора раза за 5 роківЗбитковість пасажирських перевезень Укрзалізниці з 2021 по 2025 рік – на інфографіці Слово і діло.
Зазначається, що сьогодні вночі, 22 березня, ворог також вчергове атакував рухомий склад на Придніпровській залізниці – цього разу локомотив приміського поїзда. Завдяки завчасній евакуації не постраждали ані пасажири, ані локомотивна бригада.
Однак під час евакуації пасажирів провідниця отримала смертельні травми – її збив зустрічний потяг, ще один пасажир отримав поранення.
«На жаль, сьогодні маємо і вкрай прикрий випадок: на Одеській залізниці при зупинці поїзда та евакуації пасажирів смертельно трамвовано провідницю зустрічним поїздом, який також прямував до своєї евакуаційної зупинки», – написали в пресслужбі УЗ.
Також відомо про пасажира, який отримав травми середньої тяжкості. Наразі триває ретельне розслідування нещасного випадку.
Нагадаємо, 18 березня російський безпілотник поцілив по залізничній інфраструктурі в Чернігівській області, внаслідок чого пошкоджена техніка та є постраждалі.
А раніше ворожий дрон влучив у потяг «Київ-Суми» з близько 200 пасажирами.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»