Прокурорка САП зачитала обвинувальний акт нардепу Одарченку

Читать на русском
Антикорупційна прокурорка зачитала короткий виклад обвинувального акту члену українського парламенту.
фото: «Слово і діло»

Прокурорка Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Єлена Дроботова зачитала обвинувальний акт народному депутату Андрію Одарченку про надання ним неправомірної вигоди колишньому голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму.

Короткий виклад цього акту вона зачитала в судовому засіданні 25 червня у Вищому антикорупційному суді, повідомляє «Слово і діло».

«Одарченко надав Найєму обіцяну ним раніше неправомірну вигоду, а саме забезпечив перерахування на рахунок Найєма неправомірної вигоди у розмірі 0,39 біткойна, що на час вчинення операції було еквівалентно 10 030 доларів», – оголосила прокурор.

Як відомо, антикорупційний суд заарештував нардепа Одарченка з альтернативою 15 млн грн застави. Ці кошти внесли і політик вийшов з-під варти. На нього поклали наступні обов'язки: прибувати за кожним викликом та вимогою; не відлучатися з території України без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні та іншими особами щодо підозри, а також здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили нардепа Андрія Одарченка на спробі підкупу голови Держагентства відновлення Мустафи Найєма. За версією слідства, нардеп висловив Найєму пропозицію надати йому неправомірну вигоду за забезпечення ухвалення Міжвідомчою робочою групою рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, в якому народний обранець продовжує обіймати посаду ректора (дію контракту якого призупинено). Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити 8% від обсягу фінансування.

У подальшому підозрюваний надав топпосадовцю – особі, яка займає особливо відповідальне становище, частину цієї неправомірної вигоди у розмірі 0,39 біткоїна, що на час вчинення операції було еквівалентно 10 тисяч доларів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: