НАБУ оголосило в розшук фігуранта справи порту «Чорноморськ»

Читать на русском
У Національному бюро винесли постанову про оголошення в розшук підозрюваного у справі про вплив на керівника морського порту.
фото: «Слово і діло»

Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук директора ТОВ «Автотехцентр» Дмитра Травинова, якого підозрюють у спробі впливу на той час виконувача обов'язків керівника державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Ігоря Шевченка.

Відповідне повідомлення оприлюднене на сайті НАБУ, повідомляє «Слово і діло».

«Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного у кримінальному провадженні, а саме Травинова Дмитра Олеговича за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 369-2 КК України», – інформує орган.

Раніше у межах цієї справи Вищий антикорупційний суд затвердив угоду з ще двома підозрюваними. У цьому провадженні було викрито трьох осіб на спробі впливу на керівника порту «Чорноморськ».

Нагадаємо, колишнього в.о. директора порту «Чорноморськ» Ігоря Шевченка разом із посередником викрили на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. За версією слідства, керівник порту «Чорноморськ» та його посередник Дмитро Травінов висловили пропозицію до представника приватної компанії надати неправомірну вигоду у розмірі 250 тисяч доларів. Як відомо, НАБУ оголосило Травінова у розшук.

Ці гроші вони вимагали за схвалення кредитором в особі ДП «МТП «Чорноморськ» плану санації боржника – приватної фірми, справа про банкрутство якого розглядається в одному із господарських судів. Схвалення плану санації за умови затвердження її судом надало би змогу компанії-інвестору, у представника якої вимагали неправомірну вигоду, відновити господарську діяльність на території порту.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: