Апеляційна палата залишила під вартою депутата Сумської облради

Читать на русском
Апеляційна інстанція не побачила підстав для підтримання скарги прокурора САП на збільшення застави підозрюваному депутату.
фото: Facebook

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою депутата Сумської обласної ради від партії «Батьківщина» Магомеда-Шаріпа Галаєва, але не збільшила йому розмір застави, залишивши її на рівні понад 3 млн грн.

Таке рішення 9 квітня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Галаєва до 24 травня. Альтернативою йому визначили 3 028 000 грн застави. Прокурор САП подав скаргу на це рішення і просив збільшити застави до 10 млн грн.

«Апеляційну скаргу прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури залишити без задоволення, а ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 28 березня 2024 року – без змін», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили двох депутатів Сумської облради. За версією слідства, депутати Сумської облради пропонували гроші голові Сумської МВА за укрупнення лікарні шляхом приєднання до неї інших медичних установ, а також за призначення одного з депутатів на посаду головного лікаря.

Крім цього, депутати пропонували надавати посадовцю 10-20% від виділеного обсягу бюджетного фінансування новоствореного медзакладу. При передачі першого траншу у розмірі 50 тисяч доларів депутатів затримали «на гарячому».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: