Збірна України вийшла на Євро-2024, перемігши у матчі з Ісландією

Читать на русском
Збірна України здобула вольову перемогу над Ісландією у фінальному матчі плей-оф відбору Євро-2024 з футболу.
UA-Football

У вівторок ввечері, 26 березня, Національна команда України здобула вольову перемогу над збірною Ісландії у фіналі плей-офф кваліфікації на чемпіонат Європи 2024 року.

Як повідомляють українські спортивні ЗМІ, вирішальний для збірної України матч завершився з рахунком 2:1.

Зазначається, що на 30 хвилині гри гравець суперників Альберт Гудмундссон ошелешив українців, сильно пробивши по воротах Андрія Луніна, який не зумів врятувати свою команду.

Однак у другому таймі матчу збірна України змогла відігратися. Судаков розігнав контратаку, яку вміло завершив Циганков, пробивши майстерним ударом під стійку воріт ісландців - 1:1. А вже на 84 хвилині матчу Михайло Мудрик в один дотик поцілив у нижній кут воріт збірної Ісландії.

Україна — Ісландія | Циганков і Мудрик виводять на Євро | Огляд матчу | Футбол | Плей-офMEGOGO СПОРТ

Президент України Володимир Зеленський вже привітав нашу збірну у своєму Телеграм-каналі.

Підопічні Сергія Реброва як переможці «Шляху B» стикових матчів відбору потрапили до основного турніру в групу Е, де протистоятимуть збірним Бельгії, Словаччини та Румунії.

Як відомо, цьогоріч Чемпіонат Європи-2024 прийме Німеччина. Турнір почнеться 14 червня, а завершиться 14 липня.

Нагадаємо, Україна братиме участь в Олімпіаді-2024, навіть якщо там будуть «нейтральні» спортсмени.

Раніше президент Франції Макрон заявив, що запропонує росії припинити вогонь на час Олімпійських ігор.

При цьому, МОК заборонив росіянам і білорусам брати участь у церемонії відкриття Олімпіади-2024.