Зеленський оголосив про старт нової економічної платформи «Зроблено в Україні»

Читать на русском
Президент запустив у роботу платформу Зроблено в Україні для зміцнення економічних зв'язків між державою та українським бізнесом.
president.gov.ua

Від сьогодні в Україні стартує платформа «Зроблено в Україні», яка має стати майданчиком для діалогу між державою та українськими підприємцями.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Зроблено в Україні» 26 лютого.

Як за рік змінилася економічна ситуація в УкраїніЯк за останній рік в Україні змінилися курс долара, ВВП, рівень інфляції, облікова ставка, обсяг держборгу та інші економічні показники.

«Я радий оголосити сьогодні про старт нашої нової економічної платформи, а отже, нової економічної політики. Політики «Made in Ukraine», політики «Зроблено в Україні». І ми розпочинаємо нову сторінку нашої економічної історії зі слів подяки», – повідомив президент.

За його словами, Україна вдячна своїм підприємцям, вдячна кожному, чий бізнес працює в Україні та створює робочі місця.

«Україна вдячна за кожний товар, за кожну послугу, які зроблено в Україні. Україна вдячна всім, хто забезпечує економічне підґрунтя для життя нашої держави», – сказав Зеленський.

Він окреслив основні завдання нової платформи:

Перше – платформа «Зроблено в Україні» має стати майданчиком постійного прямого діалогу держави та підприємців.

Друге – влада спробує зробити все можливе, аби якнайбільше українських підприємств змогли зберегти та масштабувати свою роботу. Кабмін уже отримав доручення щодо конкретних кроків.

Третє – в рамках платформи можна буде узгодити абсолютно сучасний моральний договір між суспільством та бізнесом, між державою та бізнесом.

Нагадаємо, у січні Зеленський затвердив підписами створення Ради з підтримки бізнесу та нової платформи «Зроблено в Україні». Раніше прем'єр Денис Шмигаль спрогнозував, які галузі стануть основою економіки після війни.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: