11 років колонії для екссудді: Верховний суд призначив засідання

Читать на русском
Касаційна інстанція завершила підготовку до розгляду скарги сторони захисту на обвинувальний вирок колишньому служителю Феміди.
фото: pravo.ua

Верховний суд призначив на 18 червня засідання з розгляду скарги на вирок, яким до 11 років позбавлення волі засудили колишнього суддю Бабушкінського районного суду Дніпра Андрія Леонова за одержання 15 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Таке рішення 14 лютого ухвалив Касаційний кримінальний суд, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити касаційний розгляд кримінального провадження щодо (Андрія Леонова – ред.) на 11:00 18 червня 2024 року, повідомивши про день, час та місце розгляду справи особу, яка подала касаційну скаргу, та інших учасників судового провадження», – йдеться в рішенні.

Як відомо, 27 березня 2023 року Вищий антикорупційний суд визнав винуватим колишнього суддю Бабушкінського райсуду Дніпра Андрія Леонова. Йому призначили покаранням 11 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та заборонили протягом 3 років після відбуття основного покарання обіймати посаду судді. 2 листопада Апеляційна палата залишила цей вирок без змін. Сам Леонов подав касаційну скаргу.

Нагадаємо, за версією обвинувачення, у 2018 році суддя Бабушкінського райсуду Дніпра Андрій Леонов вимагав неправомірну вигоду за визнання потерпілим фермерського господарства та за винесення вироку, не пов'язаного з позбавленням волі, у кримінальному провадженні за обвинуваченням особи у рейдерстві та підробці документів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: