Ізраїль готовий вдруге призупинити війну з ХАМАС задля визволення заручників

Читать на русском
Наразі серед заручників, яких утримують бойовики ХАМАС, є немовлята, люди похилого віку, хворі, поранені і, звичайно, багато жінок.
Ілюстративне фотоУкрінформ

Ізраїль готовий до другої гуманітарної паузи у війні з ХАМАСом та паузи в бойових діях, щоб визволити заручників, що утримуються в Секторі Гази.

Про це повідомляє The Times of Israel, з посиланням на заяву президента Ізраїлю Ісаака Герцога на зустрічі з групою послів низки світових країн.

Як зазначається, ізраїльський лідер провів зустріч з послами близько 80 країн, що відбулася замість традиційного новорічного прийому, який був скасований через війну.

Він заявив послам, що Тель-Авів готовий провести другий обмін заручниками і зробив акцент на гуманітарних зусиллях Ізраїлю. Він підкреслив, що наразі серед заручників, яких утримують бойовики ХАМАС, є немовлята, люди похилого віку, хворі, поранені і, звичайно, багато жінок.

«Я можу повторити, що Ізраїль готовий до чергової гуманітарної паузи та додаткової гуманітарної допомоги для того, щоб звільнити заручників. І відповідальність за це повністю лежить на Сінварі та керівництві ХАМАС», - додав Герцог.

Нагадаємо, Ізраїль відновив бойові дії у Газі, звинувативши ХАМАС у провокації.

Також Ізраїль оновив дані про кількість заручників, які утримують бойовики ХАМАС.

Окпім цього, напередодні солдати ЦАХАЛ помилково вбили трьох заручників ХАМАС.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: