ВАКС зменшив заставу ексдиректорці філії «Укрзалізниці»

Читать на русском
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання адвоката підозрюваної про зміну запобіжного заходу у вигляді застави.
фото: Дивись.info

Вищий антикорупційний суд зменшив з 1,49 до 1,07 млн грн заставу, визначену колишній директорці філії «Центр охорони здоров'я» ПАТ «Укрзалізниця» Наталії Білинській як запобіжний захід.

Таке рішення 13 листопада ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, ВАКС визначив ексдиректорці філії ЦОЗ УЗ Наталії Білінській 744 300 грн застави з обов'язками. Пізніше їй збільшили заставу до 1,488 млн грн. Адвокат підозрюваної подав клопотання про зміну запобіжного заходу.

«Клопотання адвоката, подане в інтересах підозрюваної (Білинської – ред.), про зміну запобіжного заходу - задовольнити частково. Запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1 488 600 грн змінити в частині суми застави, а саме зменшити підозрюваній розмір застави, достатній для забезпечення виконання нею обов'язків, передбачених КПК України, до розміру, що становить 1 073 600 грн», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру шістьом фігурантам справи про замах на заволодіння майже 5 млн грн УЗ. За даними слідства, у вересні-грудні 2020 року УЗ організувала публічні закупівлі 11 тисяч ПЛР-тестів на COVID-19. Посадовці УЗ допомогли заздалегідь визначеному ТОВ перемогти у конкурсних торгах та узгодили ціни, що на той момент у півтора рази перевищували середньоринкові — 1280 грн/тест замість 837 грн/тест.

Однак, структурні підрозділи АТ «Укрзалізниця» відмовилися погоджувати укладення договору з переможцем у зв’язку із явною невідповідністю запропонованої ціни ринковим пропозиціям. Й у такий спосіб запобігли розкраданню 4,94 млн грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал