Прем'єр Словаччини запевнив Зеленського, що Братислава буде й надалі підтримувати України

Читать на русском
Словаччина продовжуватиме підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії. Про це повідомив прем'єр-міністр країни Людовіт Одор за підсумками зустрічі з українським лідером Володимиром Зеленським.
Фото: TASR

Словаччина продовжуватиме підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії.

Про це повідомив прем’єр-міністр країни Людовіт Одор за підсумками зустрічі з українським лідером Володимиром Зеленським на полях саміту в іспанській Гранаді.

Він підкреслив, що Братислава прагне миру у всій Європі – у країнах великих і малих.

«Наші спільні цінності та бачення об'єднують нас, і Україна є частиною цього. У Гранаді ми запевнили Зеленського, що він може розраховувати на постійну підтримку», – написав Одор у Twitter.

Нагадаємо, що нещодавно у Словаччині відбулися парламентські вибори. Перемогу здобула антиукраїнська партія Роберта Фіцо. Після виборів він розповів про намір балотуватися у прем'єри, а також заявив, що Братислава тепер не надаватиме Україні військову допомогу.

При цьому президентка Словаччини Зузана Чапутова не підтримала передачу нового пакету військової допомоги Україні через зміну уряду, який потенційно матиме діаметрально протилежний курс, ніж чинний кабінет.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: