НАЗК виключило угорський OTP Bank зі списку спонсорів війни

Читать на русском
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) остаточно виключило угорський OTP Bank зі списку міжнародних спонсорів війни.
Фото: forbes.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) остаточно виключило угорський OTP Bank зі списку міжнародних спонсорів війни.

Про це повідомила пресслужба відомства у соцмережі X (Twitter).

Там розповіли, що рішенню передували переговори України з представниками ЄС та угорською стороною, які велися «в режимі 24/7».

Зазначається, що під час дискусій OTP Bank узяв на себе низку зобов'язань щодо своїх подальших планів на російському ринку.

«Національне агентство, виконуючи свою частину угоди, виключило банк зі списку міжнародних спонсорів війни. НАЗК очікує, що банк негайно виконає свою частину угоди», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що OTP Bank було включено до списку спонсорів війни у травні. Після цього уряд Угорщини почав блокувати виділення військової допомоги Україні.

Наприкінці вересня НАЗК призупинило статус «міжнародного спонсора війни» для OTP Bank та ще п'яти грецьких компаній-перевізників. Після цього в Угорщині заявили, що тимчасове вилучення зі списку суттєво не змінює ситуацію.

Раніше ми розповідали, які ще компанії потрапили до списку міжнародних спонсорів війни.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал