Зеленський в ООН назвав дві умови для припинення бойових дій

Читать на русском
Президент Володимир Зеленський озвучив два пункти, виконання яких дозволить повністю припинити бойові дії в Україні. Заява глави держави, присвячена цій темі, пролунала під час виступу на засіданні Ради Безпеки ООН.
Фото: Офіс президента України

Президент Володимир Зеленський озвучив два пункти, виконання яких дозволить повністю припинити бойові дії в Україні.

Заява глави держави, присвячена цій темі, прозвучала під час виступу на засіданні Ради Безпеки ООН.

Зеленський на Генасамблеї ООН закликав до ядерного роззброєння росії – головні заявиПрезидент України Володимир Зеленський сьогодні, 19 вересня, виступив на дебатах Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

«Окупація – це бездонне джерело тротилу під міжнародним порядком, що ґрунтується на правилах. Тому я наведу приклад конкретних дій, які мають бути реалізовані, щоб архітектура безпеки була міцною. На прикладі України, конкретні речі», – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що першим кроком для припинення вогню стане повне виведення російських військ, найманців, квазівоєнних формувань та флоту, у тому числі «тих дірявих корит, які від нього залишаться за час війни».

Крім того, Україна має отримати повний контроль над усім державним кордоном та винятковою економічною зоною у Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці.

«Лише виконання таких двох пунктів матиме результат чесне, надійне та повне припинення бойових дій. Епіцентром такої роботи має бути ця зала – зала Ради Безпеки ООН і ще більшою мірою – зала Генеральної асамблеї», – наголосив український лідер.

Нагадаємо, під час свого виступу Зеленський також представив план реформування Ради Безпеки ООН.

А вчора президент виступив на дебатах Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Серед іншого він заявив, що знає про спроби укласти «тіньові» угоди з рф, а також закликав світ вести переговори у відкритому форматі.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал