Суд передав в управління АРМА ще дві автівки зі справи посадовця УЗ

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав прохання детектива НАБУ про передачу в управління Нацагентства двох транспортних засобів.
фото: autogeek.com.ua

Вищий антикорупційний суд передав в управління Національному агентству з розшуку та управління активами (АРМА) дві автівки, заарештовані у межах справи про надання та одержання неправомірної вигоди колишнім заступником директора філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» Олексієм Онисимюком.

Таке рішення 12 липня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд наклав арешт на автомобіль Hyundai IONIQ 5, який належить дружині Ігоря Бутанова. Останній підозрюється в наданні неправомірної вигоди колишньому заступнику директора філії «Центр забезпечення виробництва» УЗ Олексію Онисимюку. Також у межах цієї справи наклали арешт на автомобіль Toyota Camry, який надали Онисимюку як неправомірну вигоду. Детектив НАБУ просив передати ці дві автівки в управління АРМА.

«Клопотання детектива НАБУ у кримінальному провадженні за №52022000000000169 від 07.07.2022, за ч. 5 ст. 191, ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст. 209, ч. 4 ст. 368, ч. 3, ч. 4 ст. 369 КК України, - задовольнити. Передати АРМА для здійснення заходів з управління на підставах, у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про АРМА» такі речові докази: автомобіль HYNDAI IONIQ 5 2022 року випуску; автомобіль TOYOTA CAMRY 2022 року випуску», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали трьох осіб у справі про хабар посадовцю УЗ. За даними слідства, у квітні – травні 2023 року заступник директора філії «ЦЗВ» АТ «Укрзалізниця» отримав автівку Toyota Camry. За такий «подарунок» він сприяв в укладенні контрактів з потрібними «постачальниками», а також діяв в їх інтересах під час виконання контрактів і проведення оплати. Наразі НАБУ і САП вживають заходів для встановлення усіх можливих учасників злочину.

Пізніше Вищий антикорупційний суд заарештував двох фігурантів, які за версією слідства надали хабар чиновнику УЗ.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал