Захід здатен зробити більше для допомоги Україні – Данілов

Читать на русском
Секретар РНБО вважає, що країни-союзники мають допомогти Україні ізолювати росію від решти світу.
Фото: РНБО

Секретар РНБО Олексій Данілов припустив, що країни-союзники могли б збільшити обсяги допомоги Україні та запровадити додаткові обмеження проти росії.

Таку заяву він зробив в інтерв'ю італійському порталу Corriere Della Sera.

У відповідь на запитання журналіста про те, чи достатньо Захід, щоб допомогти Україні протистояти російській агресії, Данілов відповів:

«Нам допомагають багато друзів, у тому числі Італія, якій ми нескінченно вдячні, але можна було б зробити більше».

Секретар РНБО вважає, що країни-союзники мають повністю ізолювати росію від зовнішнього світу.

«Я зараз говорю про блокування кожної транзакції та ізоляції кожної людини. Багато росіян досі гуляють Венецією, Флоренцією, Римом. Для деяких відповіддю стане блокування фінансів, а поки що вони досі мають справу із сатаною (Путіним – прим. ред.)», – зазначив Данілов.

Після цього журналіст заявив, що йому важко уявити повну ізоляцію Росії, оскільки санкції проти країни-терориста ввели далеко не всі країни світу.

«У мене таке враження, що ми говоримо різними мовами. Я говорю про дітовбивцю, і якщо хтось думає, що може мати з ним відносини, рано чи пізно він це зрозуміє. Ви повинні думати про довгострокову перспективу. Навіть Гітлер якийсь час контролював більшу частину світу, але як він закінчив?» – резюмував Данілов.

Нагадаємо, нещодавно Данілов спрогнозував, з яких територій розпочнеться розпад росії.

Раніше секретар РНБО заявив, що Україна готова розпочати свій контрнаступ для звільнення своїх територій від окупаційних військ росії.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал