Україна хоче до зими повністю завершити війну – Данілов

Читать на русском
Данілов заявив, що Україна хоче до зими повністю завершити війну. План, як і раніше, полягає в тому, щоб повернути всі захоплені території.
Фото: РНБО

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Україна хоче до зими повністю завершити війну з росією.

Він сказав про це в інтерв'ю Report.

Війна росії проти України: чотири сценарії закінчення конфлікту та їхні наслідки для сторінЄ чотири основні сценарії закінчення російсько-української війни. Що вони передбачають і який вплив матимуть на всі сторони конфлікту – на інфографіці.

Під час обговорення майбутнього контрнаступу журналіст сказав: «Часто можна почути, що бойові дії української армії більш активні навесні та влітку, а не взимку...».

На що Данілов відповів: «До зими ми хочемо повністю завершити війну...». Загальний план, додав він, полягає в тому, щоб звільнити всі українські території – чи буде проведено одну чи кілька операцій, залежить від багатьох обставин.

На запитання, чи можна очікувати контратаки «найближчим часом», секретар РНБО відповів: «Поняття «найближчий час» у всіх є різним. Для когось це день-два, для когось – тиждень чи місяць. Головне – результат. Ми маємо звільнити наші території. Дії розпочнуться у потрібний термін з урахуванням усіх факторів. Не раніше і не пізніше, а вчасно».

Він також прокоментував свою нещодавню заяву про те, що західні партнери України не обізнані щодо змісту плану контрнаступу. Данілов зазначив, що Україна обговорює із союзниками спільні питання, а конкретні плани мають залишатися конфіденційними, і це не свідчить про відсутність довіри

«У військових є кілька варіантів дій, і який із них буде використаний для тієї чи іншої операції, залежить від багатьох факторів. Якщо хтось каже, що знає місце проведення операції, він бреше, бо це буде відомо лише після підтвердження Верховним головнокомандувачем», – додав він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський висловив упевненість у тому, що Україна переможе у війні цього року.

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов також вважає реальним вийти на міжнародно визнані кордони України цього року.

При цьому в жовтні він говорив, що остаточно війна з росією має завершитися до літа 2023-го.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал