У розвідці вважають, що в росії може трапитись переворот

Читать на русском
Одним із низки сценаріїв розвитку ситуації всередині росії може стати заколот або військове протистояння.
gur.gov.ua

Одним із низки сценаріїв розвитку ситуації всередині росії може стати заколот або військове протистояння.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Легіон «Свобода росії»: що відомо про формування, яке проводить рейди до Бєлгородської областіЩо являє собою легіон Свобода росії, яка чисельність, структура і цілі формування – на інфографіці.

За його словами, Кремль невдало намагається припинити дію повстанців в Бєлгородській області. Відтак одним зі сценаріїв розвитку цієї ситуації може стати заколот або військове протистояння у рф.

«Король виявився голим. Все боєздатне, що може рухатись, перекинуте на окупацію України. На території московщини залишились переважно пузаті «грішники» – сказав Юсов.

Представник української розвідки стверджує, що боротьба з озброєними повстанцями не входить до компетенції скликаних путіним в межах плану «Едельвейс» до кордону «гібдд-шників», що були здебільшого навчені бити кийками учасників мирних акцій протесту і брати хабарі з пенсіонерів.

«Тому так невдало. Тому доводиться артилерією і «Градами» бомбити й нищити цивільні будинки самих московитів. Це все відбувається в прямому ефірі, наживо, на все це дивиться увесь світ», – додав він.

Нагадаємо, російська влада у терміновому порядку перекинула підрозділи спецпризначенців у Бєлгородську область для боротьби з партизанами.

У британській розвідці зазначали, що рейди партизанів на територію рф поставили Москву перед дилемою: захищати свою територію або залишати війська в захоплених районах України.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: