В Молдові незабаром пройде саміт Європейської політичної спільноти. Більшість європейських лідерів уже підтвердили свою участь, однак влада Молдови не буде публічно розкривати участь президента України Володимира Зеленського.
Про це повідомляє місцеве видання NewsMaker.
15 місяців повномасштабної російської агресії: що обіцяє ЗеленськийЗеленський за останній місяць обіцяв провести саміт миру, працювати над створенням спеціального трибуналу та отримання винищувачів F-16.
Як зазначається, міністерка внутрішніх справ Молдови Ганна Ревенко заявила, що інформація про можливу участь українського президента в саміті не розголошується.
«Ця інформація має бути засекречена з міркувань безпосередньої безпеки пана Зеленського. Ми поважаємо цю вимогу», – підкреслила посадовиця.
Нагадаємо, що Зеленський у зверненні повідомив про старт нового етапу економічної інтеграції з ЄС.
Раніше ми повідомляли, що війська Молдови візьмуть участь у міжнародних навчаннях в Румунії.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»