ВАКС конфіскував активи колаборанта Сальдо

Читать на русском
Антикорупційний суд частково підтримав прохання Мін'юсту про застосування санкції до колаборанта, який був мером Херсона.
Володимир Сальдо

Вищий антикорупційний суд конфіскував частину активів колаборанта, колишнього мера Херсона Володимира Сальдо, який наразі є ватажком окупаційної адміністрації захопленої частини Херсонської області.

Таке рішення 9 травня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Позовну заяву Міністерства юстиції до Сальдо Володимира Васильовича, Сальдо Ірини Володимирівни, Сальдо Любові Павлівни, інших осіб та приватних компаній про застосування санкцій – задовольнити частково. Застосувати до Сальдо Володимира Васильовича санкцію, передбачену пунктом 1-1 частини 1 статті 4 Закону України «Про санкції», – оголосила рішення головуюча суддя Катерина Сікора.

Яке майно російських бізнесменів конфіскували в Україні через судВАКС конфіскував активи і майно в Україні олігархів Ротенберга, Дерипаски, Євтушенкова та інших. Більше – на інфографіці.

Судді конфіскували на користь держави: низку земельних ділянок у Херсоні; житлові приміщення в готелі 3279,9 кв. м у Херсоні; нежитлові приміщення загальною площею 304,2 кв. м в окупованій Ялті, Крим; паркувальні місця в окупованій Ялті; трьохповерхову будівлю в Херсоні; житловий будинок 236,7 кв. м у Херсоні; квартиру площею 135,1 кв. м в окупованій Ялті, смт Ореанда; квартиру площею 128,5 кв. м в Одесі; квартиру 36,8 кв. м в Херсоні; 99,86% від загальною кількості акцій ПрАТ «КАШТАН»; 30% від загальною кількості акцій ПрАТ «ДЕЛЬТА-СЕРВІС» і автомобіль Volvo XC90 2020 року випуску.

Нагадаємо, раніше правоохоронці провели обшуки у головного колаборанта Херсонської області Володимира Сальдо. Пізніше Служба безпеки України повідомила про підозру помічникам колаборанта Сальдо, а саме: депутату Генічеської міськради від забороненої партії ОПЗЖ Віктору Разумному і колишньому керівнику текстильного комбінату на Херсонщині Сергію Рибачку.

Також СБУ повідомила про підозру свого колишнього керівника Олександра Якименка, який очолив окупаційні «органи безпеки» у зайнятій ворогом частині Херсонщини.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал