У Білорусі запланували нову хвилю прихованої мобілізації

Читать на русском
Неназвана кількість військовозобов'язаних білорусів буде покликана для навчань в одному з батальйонів охорони та обслуговування аеродромів.
Getty Images

У Білорусі збираються скликати на навчання військовозобов'язаних, проте правозахисні організації називають це «прихованою мобілізацією».

Про це повідомляє Хартыя'97.

Видання з посиланням на Міністерство оборони Білорусі повідомляє, що неназвана кількість військовозобов'язаних білорусів буде покликана для навчань в одному з батальйонів охорони та обслуговування аеродромів.

«Метою навчань назвали оцінку готовності та здібності батальйону до виконання завдань із призначення», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з покликаними із запасу військовозобов'язаними проводять анкетування та особисті бесіди, таким чином збираючи соціально-демографічні дані.

«Також закликають до армії не лише людей. В одному із з'єднань, яке залучається до перевірки бойової готовності, влаштували пункт прийому техніки, куди надходять машини, «передані з народного господарства», - додали у ЗМІ.

Видання нагадує, що 3 квітня у Білорусі розпочали чергову перевірку бойової готовності армії.

«Роздати повістки заздалегідь у військкоматах не встигли, тож людей забирають раптово, навіть багатьом не дають зібратися. Іноді військовозобов'язаних забирають до збірних пунктів навіть уночі», - йдеться у повідомленні.

Білоруська армія перекинула до кордону з Литвою щонайменше десять танків, а також іншу техніку.

Раніше володимир путін оголосив, що до липня росія розмістить на території Білорусі ядерну зброю.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: