Інформацію щодо походження COVID-19 розсекретять: Байден підписав закон

Читать на русском
Байден розповів, що ще у 2021 році наказав розвідці використовувати всі наявні інструменти для розслідування виникнення COVID-19.
Українська правда

Президент США Джо Байден у понеділок, 20 березня, підписав закон про розсекречення інформації, пов’язаної з виникненням COVID-19.

Про це повідомляється на сайті Білого дому.

«Я поділяю мету Конгресу Сполучених Штатів оприлюднити якомога більше даних про походження коронавірусної хвороби», - зазначив американський лідер.

Байден розповів, що ще у 2021 році наказав розвідці використовувати всі наявні інструменти для розслідування виникнення COVID-19.

Згідно з його словами, наразі робота триває. Адже потрібно зрозуміти походження коронавірусу, аби краще запобігти майбутнім пандеміям.

«Ми продовжуватимемо переглядати всю секретну інформацію, що стосується походження COVID-19, включаючи потенційні зв'язки з Інститутом вірусології Уханя. Запроваджуючи це законодавство, моя адміністрація розсекретить і поширить таку інформацію, наскільки це можливо, відповідно до моїх конституційних повноважень щодо захисту від розголошення інформації, яка може завдати шкоди національній безпеці», - додав президент США.

Нагадаємо, глава ВООЗ назвав можливі терміни завершення пандемії коронавірусу.

Раніше ми повідомляли, що штам Omicron XBB 1.5, відомий під назвою «Кракен», поступово витісняє інші штами COVID-19 на території України.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал