Данілов розповів, що для нього вважатиметься перемогою у війні над рф

Читать на русском
У РНБО солідарні з українською формулою миру президента Володимира Зеленського, в якій є 4 ключові пункти.
фото РНБО

У РНБО солідарні з позицією президента Володимира Зеленського, який виклав концепцію миру та умови перемоги України у 10 пунктах мирного плану.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю РБК-Україна, опублікованому 3 березня.

Як змінювалися настрої українців щодо закінчення війни з росієюНа початку війни лише 3 відсотки українців думали, що для перемоги над росією потрібно понад рік. Зараз майже половина чекає на закінчення війни через півроку-рік.

«Моє бачення жодним чином не розходиться з баченням нашого президента. З тих 10 пунктів, які є, я хочу сказати, що є чотири ключових і вони є визначальними. По-перше, це повернення до кордонів 1991 року, по-друге, це повна сатисфакція за все, що ці нелюди зробили, по-третє, це обов'язкове покарання Путіна та всієї його кліки за злочини, які вони скоїли. І четверте – це гарантії безпеки для нашої країни», – сказав Данілов.

Також він висловився про те, що має бути в рф, коли українська армія під час наступу вийде на кордони нашої країни 1991 року.

«Як тільки ми вийдемо на кордони, навіть не уявляю, де вже має бути путін. В росії є дуже проста ситуація – хтось за все це має нести відповідальність. Звичайно, вони будуть знаходити чергового винного в своїх проблемах. Хоча їм треба в своїй голові розбиратися, це ж у них не вперше і не востаннє виникла така ситуація», – вважає секретар РНБО.

За його словами, українці та росіяни – дуже різні.

«Чому вони з нами різні? І це те, що не може зрозуміти Захід. Ми, Білорусь та Молдова – це Європа, географічна, ментальна, історична, ми відносимося до європейської спільноти. А Росія відноситься до Азії, величезна кількість її території відноситься до Азії, вони азіати. Нічого страшного в цьому немає, це просто треба прийняти як даність і припинити з ними розмовляти як з європейцями», – додав Данілов.

Нагадаємо, голова ГУР Міноборони Кирило Буданов раніше заявляв, що із середини і до кінця весни на полі бою будуть вирішальні бої, які стануть переломним моментом у війні.

Радник Залужного спрогнозував, скільки ще може тривати війна з рф.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: