7 років колонії: суд розгляне касацію на вирок експосадовцю Харківської ОДА

Читать на русском
Касаційна інстанція відкрила провадження за скаргою сторони захисту на вирок, яким засудили до позбавлення волі експосадовця з Харкова.

Верховний суд розгляне касаційну скаргу на вирок, яким до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна засудили колишнього директора департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Андрія Винниченка.

Таке рішення 22 лютого ухвалив Касаційний кримінальний суд, повідомляє «Слово і діло».

«Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою захисника на вирок Вищого антикорупційного суду від 18 травня 2021 року і ухвалу Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 13 грудня 2022 року щодо (Андрія Винниченка – ред.)», – ідеться в рішенні.

Також Касаційний кримінальний суд витребував з Вищого антикорупційного суду матеріали кримінального провадження.

Нагадаємо, ВАКС засудив Винниченка до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, з позбавленням шостого рангу державного службовця та забороною обіймати посади на державній службі протягом 3 років. Також суд узяв його під варту прямо у залі суду.

Слідство встановило, що посадовець ОДА, який у минулому обіймав посаду в управлінні ПЕК Харківської області, вирішив переконати особу, яка діяла від імені ТзОВ, яке потребувало приєднати свої електроустановки до мереж, надати неправомірну вигоду нібито з метою її подальшої передачі керівництву АТ «Харківобленерго». «Вартість» послуг із підключення чиновник оцінив із розрахунку 2200 грн за кожен із 600 кВт потужностей. Його викрито одразу після отримання 1,32 млн грн неправомірної вигоди.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: