Зеленський у Європарламенті: загроза Європі сьогодні – це диктатор із божевільними запасами радянської зброї

Читать на русском

Зеленський у Європарламенті назвав росію найбільш антиєвропейською силою у світі. Він зазначив, що Європі загрожує диктатор із божевільними запасами радянської зброї.
Фото: AP

Президент Володимир Зеленський виступив у Європарламенті. У своїй промові він подякував усім європейським лідерам та кожній людині в Європі – політикам, військовим, активістам та представникам інших професій – за допомогу Україні та внесок у спільну перемогу над агресором.

У промові Зеленський зазначив, що росія хоче зруйнувати український та європейський спосіб життя – він назвав рф найбільш антиєвропейською силою у світі.

Коли Україна стане членом Євросоюзу: прогнози українських та європейських політиківПрогнози українських та європейських політиків щодо термінів вступу України до ЄС – на інфографіці.

Якщо Україна та Європа разом не переможуть цю силу, сказав він, мрії суспільства про мир та безпеку для дітей та онуків не будуть гарантовані.

«Загроза Європі сьогодні – це диктатор із божевільними запасами радянської зброї та підживленням зброї від інших диктатур, зокрема, іранського режиму», – заявив президент.

«У росії знищено цінність людських життів. Для влади там ніхто не становить цінності, окрім тих, хто в кремлі і має свій гаманець. 140 мільйонів російських громадян для керівників росії – це органи, здатні нести зброю для», – сказав Зеленський.

Зеленський подякував Євросоюзу за принциповий та енергійний підхід до підтримки України. Він відзначив європейські стандарти життя, верховенство закону, відкрите суспільство та цінності європейського народу: «Це наша Європа, це наші правила, це наш спосіб життя. А для України це дорога додому».

Зеленський підтвердив, що Україна хоче стати частиною ЄС, бо поділяє його цінності.

Нагадаємо, 3 лютого у Києві відбувся саміт Україна-ЄС. У підсумковій заяві йшлося про те, що майбутнє України знаходиться в Євросоюзі, але для членства потрібно виконати всі вимоги.

На інфографіці – як Україна ці вимоги виконує.

«Слово і діло» також зібрало прогнози українських та європейських політиків щодо термінів вступу до ЄС.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: