«Припинити знущатися і передати Україні»: МЗС виступило із заявою щодо Саакашвілі

Читать на русском
МЗС України висловило протест через негуманне поводження з Саакашвілі і закликало грузинську владу негайно припинити знущання над ним.
facebook.com/SaakashviliMikheil

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з негуманним поводженням з громадянином України Михаїлом Саакашвілі, який перебуває за ґратами у Грузії.

Про це йдеться у заяві відомства у четвер, 2 лютого.

Влада Грузії публічно катує та вбиває Саакашвілі – ЗеленськийНаразі влада Грузії публічно катує та вбиває колишнього президента країни Михайла Саакашвілі.

«У найгірших традиціях НКВС СРСР грузинська влада застосовує до Михаїла Саакашвілі психологічне та фізичне насильство, відмовляє йому в терміново необхідній медичній допомозі, свідомо створюючи безпосередню загрозу його життю. Грубе порушення прав людини щодо українського громадянина йде в розріз із задекларованим курсом Тбілісі на здобуття членства в ЄС, свідчить про згортання демократії в Грузії», – сказано в повідомленні.

Так, Україна закликає грузинську владу негайно припинити знущатися над Саакашвілі та передати його Україні.

«Не грайтеся із життям людини заради політичної помсти. Звертаємося також до іноземних урядів та міжнародних організацій стати публічно на захист українського громадянина, колишнього президента Грузії, життя якого опинилося під загрозою через політичні репресії з боку грузинської влади», – заявили в МЗС.

Нагадаємо, 1 лютого президент України Володимир Зеленський звернувся до влади Грузії із закликом звільнити колишнього грузинського президента Михайла Саакашвілі.

Міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе прояснив ситуацію навколо здоров'я Саакашвілі.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал