Зеленський привітав українців із Днем соборності та запевнив у перемозі

Читать на русском
У неділю, 22 січня, глава держави Володимир Зеленський привітав громадян із Днем соборності України та запевнив у перемозі.

У неділю, 22 січня, глава держави Володимир Зеленський привітав громадян із Днем соборності України та запевнив у перемозі.

Про це йдеться у зверненні президента у телеграмі.

«Сьогодні ми святкуємо День соборності України. Ця історична подія передала наступним поколінням українців дві мудрості. Якщо не припиняти боротьбу, рано чи пізно єдину та незалежну державу буде відновлено. Якщо не досягти справжньої єдності, незалежність буде втрачено. Ми завжди знали про першу мудрість. А 24 лютого довели, що засвоїли другу. Наша Україна єдина, бо сильна. Сильна, бо єдина», - заявив Зеленський.

Глава держави наголосив, що у кожного українця більше немає чужих міст, сіл, вулиць, бо кожен регіон боронить інший регіон.

«Кожне місто рідне. Кожне село рідне. Кожна вулиця – рідна. Навіть якщо ми там ніколи у житті не були. І бійці з Києва, Львова, Кривого Рогу, Житомира, Луганська та багатьох інших міст борються за Маріуполь, Куп'янськ та Ізюм. А бійці з Ізюма, Куп'янська та Маріуполя та багатьох інших міст борються за Авдіївку, Бахмут та Соледар. І всі разом боронять Київ. І всі разом боронять Харків. І всі разом визволяють Херсон. І всі ми разом, де б народилися і де росли, говоримо сьогодні: я захищу мою Україну. Мою соборну. Моє Закарпаття, мою Волинь, моє Поділля, мою Таврію, мою Сіверщину, моє Полісся, мою Наддніпрянщину, мій Донбас, мою Галичину, моє Придніпров’я, мою Слобожанщину, моє Приазов'я, мою Буковину і, звичайно, мій Крим. І ніякий він не «ваш», - наголосив Зеленський.

Президент запевнив, що українці всі захищають разом, а отже, разом і переможуть.

«І звуки перемоги почує вся Україна... Моя Україна. Наша Україна... Єдина, бо сильна. Сильна, бо єдина. З Днем Соборності, любий народе! Із Днем Соборності, непоборні!», - привітав Зеленський українців.

День соборності України відзначають щорічно 22 січня у день проголошення Акту З'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбувся 1919 року.

Раніше Зеленський вітав православних українців з Різдвом Христовим, побажав миру та благополуччя.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал