Зеленський сумнівається, що путін ще живий

Читать на русском
Зеленський не знає, з ким у росії треба вести переговори. Президент навіть не впевнений, що путін все ще живий.
Фото: EPA

Президент Володимир Зеленський сказав, що не знає, з ким у росії вести переговори. Зокрема, він не до кінця впевнений, що президент рф володимир путін ще живий.

Зеленський сказав про це на Українському сніданку у Давосі.

«Мирні переговори – це не мир», – наголосив Зеленський. Він сказав, що Україна три роки і навіть більше робила все, щоби звільнити свої території за допомогою дипломатії.

Онкологія, Паркінсон чи шизофренія: чим за різними версіями може бути хворий путінЗа різними версіями, у володимира путіна діагностували рак – щитовидної залози або підшлункової – або хворобу Паркінсона. Є також думка, що російський диктатор має ознаки шизофренії.

«Хтось не хотів, хтось не мав часу, хтось висував умови. Таких «хтось» було багато і всі із центром у Москві. Сьогодні я не дуже розумію, з ким говорити та про що говорити. Я не впевнений, що той президент росії, який іноді з'являється – телевізійники зрозуміють – на «хромакеї», що це він. Я не до кінця розумію, що він живий, чи що він приймає рішення, що за коло осіб. Я не дуже розумію, як можна пообіцяти європейським лідерам одне, а наступного дня розпочати повномасштабне вторгнення у державу. Я просто не зовсім розумію, з ким ми маємо справу. Тому коли ми говоримо «мирні переговори» – я не зовсім розумію, з ким», – сказав президент.

Він додав, що для переговорів росія має знайти «когось», а потім «щось» запропонувати.

Раніше Зеленський говорив, що готовий до переговорів із росією. Але рф повинна звільнити всі окуповані території.

Нагадаємо, глава української розвідки Кирило Буданов вважає, що володимир путін хворий на рак і незабаром може померти.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: