«Не все виходить»: у Генштабі ЗСУ висловилися щодо кадрових змін в армії росії

Читать на русском
Останні кадрові зміни у керівництві російської армії свідчать, що у воєначальників не все виходить.
Валерій Герасимов та Сергій СуровікінФото: tg/insiderUKR

Останні кадрові зміни у керівництві російської армії свідчать, що у воєначальників не все виходить, що вони задумали щодо України.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов на брифінгу у Military Media Center у четвер, 12 січня.

Путін готує росіян до довгої війни і більше не намагається захистити їх від поганих новин з фронту – NYTПутін змінив тактику – він більше не намагається захистити росіян від війни, а хоче залучити у неї населення та підготувати до тривалого конфлікту.

«З перших днів війни ми відстежуємо те, що періодично у керівництві ЗС країни-агресора відбуваються кадрові зміни. Якби все було добре в них, то кадрові зміни з такою частотою не проходили б. Останні кадрові зміни насамперед свідчать про те, що існує необхідність у їхніх лавах щодо поєднання системи управління та системи керівництва військами. Не все виходить у них так, як вони бажають. А як воно буде далі, ми побачимо», – сказав Громов.

БРИФІНГ ЩОДО ОБСТАНОВКИ НА ФРОНТІ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИВійськове телебачення України

Нагадаємо, 11 січня Міноборони рф повідомило, що новим командувачем військ російського агресора - Об'єднаним угрупуванням військ в Україні - призначено начальника Генштабу Валерія Герасимова. Водночас екскомандувач угрупуванням генерал Сергій Суровікін понижений до заступника Герасимова.

Аналітики назвали дві цілі такого рішення кремля.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: