НАБУ повідомило про підозру керівнику управління Держприкордонслужби

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку вручили підозру у недостовірному декларуванні військовослужбовцю вищого офіцерського складу ДПСУ.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру керівнику одного з регіональних управлінь Державної прикордонної служби України у недостовірному декларуванні.

Про це повідомляє прес-служба САП.

«20 грудня 2022 року прокурор САП та детективи НАБУ повідомили про підозру чинному керівнику одного з регіональних управлінь Держприкордонслужби в умисному внесенні суб'єктом декларування завідомо недостовірних відомостей до декларацій за 2020 і 2021 роки, які відрізняються від достовірних даних на понад 1,5 млн грн», – інформує прокуратура.

Як зазначають у НАБУ, посадовець був зобов'язаний, але не вніс до електронної декларації за 2020 рік відомості про користування і фактичне володіння його дружиною будинком в передмісті Києва і земельною ділянкою, на якій він розташований. Хоча будинок і не введений в експлуатацію, але є цілком придатним для проживання: його сім'я проживала там впродовж 2020 і 2021 років. Вартість цього об'єкту незавершеного будівництва становить понад 1,5 млн грн.

Після початку розслідування НАБУ і САП, прикордонник намагався приховати факт недекларування, і відобразив у декларації за 2021 рік інформацію про «земельну ділянку зі спорудами» загальною площею 500 м2 у передмісті Києва, і яка нібито лише з 1 січня 2021 року перебуває в дружини й доньок на іншому праві користування, а саме – «тимчасове проживання».

Нагадаємо, САП повідомила про підозру народному депутату від «Слуг народу». Раніше НАБУ запідозрило трьох заступників міського голови Одеса Геннадія Труханова.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: