Справа депутата Трубіцина: обвинуваченого мобілізували до ЗСУ

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання захисника обвинуваченого про зупиненн провадження стосовно його клієнта.
Владислав Трубіцин

Вищий антикорупційний суд зупинив слухати справу стосовно колишнього директора комунального підприємства «Міський магазин» Олексія Непряхіна у зв'язку з його мобілізацією. Його підозрюють у справі депутата Київської міської ради Владислава Трубіцина про 1,39 млн грн неправомірної вигоди.

Таке рішення 14 грудня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання захисника обвинуваченого (Олексія Непряхіна – ред.), адвоката, задовольнити. Зупинити судове провадження у кримінальному провадженні в частині обвинувачення, пред'явленого (Олексію Непряхіну – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України, до звільнення останнього з військової служби. Виділити з кримінального провадження в окреме провадження матеріали в частині обвинувачення (Олексія Непряхіна – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України», – йдеться в рішенні.

За версією обвинувачення, депутат Київради у змові з наближеними особами та посадовцями комунальних підприємств організували корупційну схему, в рамках якої одержували від підприємців неправомірну вигоду за розміщення МАФів. Попри те, що право на розміщення таких точок надавалося за результатами відкритих торгів, їх потенційних учасників інформували, що перемогу можуть отримати лише наперед визначені компанії, за винагороду.

Нагадаємо, «Слово і діло» повідомляло, що НАБУ і САП викрили на одержанні неправомірної вигоди депутата Київради Владислава Трубіцина та його помічника. Пізніше в НАБУ повідомили деталі справи.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: