Джонсону присвоїли звання Почесного громадянина Києва

Читать на русском
Звання присвоєно Джонсону за підтримку українського народу, надання гуманітарної, військово-технічної та інших видів допомоги Україні та Києву.
Getty Images

Київрада прийняла рішення присвоїти колишньому прем'єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону звання Почесного громадянина Києва.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

У документі йдеться, що Київрада вирішила присвоїти Джонсону таке звання «за підтримку українського народу у справі відсічі військової агресії російської федерації проти України, надання гуманітарної, військово-технічної й інших видів допомоги Україні ї її столиці – місту Києву та як такому, який користується загальною повагою і авторитетом у територіальної громади міста Києва».

Зазначимо, що Джонсон за час повномасштабної війни тричі приїжджав до Києва. Хто ще зі світових лідерів відвідував столицю у воєнний час (станом на кінець жовтня), можна дізнатися з інфографіки «Слово і діло».

А 24 серпня ім'я Бориса Джонсона було вигравіровано на Алеї сміливості у Києві.

Нагадаємо, новий прем'єр Великої Британії Ріші Сунак також уже побував в Україні. Під час візиту 19 листопада він анонсував новий пакет військової допомоги Україні, до якого увійдуть системи протиповітряної оборони.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: