ВАКС призначив засідання у справі ексчлена Комісії з азартних ігор

Читать на русском
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт від прокурора САП і призначив у ньому підготовче засідання на середину жовтня.
Євген Гетьман

Вищий антикорупційний суд призначив підготовче засідання за обвинуваченням колишнього члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Євгена Гетьмана в одержанні 90 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Таке рішення 10 жовтня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити підготовче судове засідання у кримінальному провадженні № 52021000000000060 від 03.02.2021 за обвинуваченням (Євгена Гетьмана – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, на 15:00 18 жовтня 2022 року у залі судових засідань Вищого антикорупційного суду», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали члена Комісії з азартних ігор Євгена Гетьмана. За версія слідства, він вимагав та отримав 90 тис. дол. неправомірної вигоди від нібито представника приватного підприємця за прийняття Комісією рішення в його інтересах. Йшлося про визнання двох готелів в Чернігові та Запоріжжі такими, які можуть організовувати і проводити азартні ігри.

За словами Гетьмана, він контролює апарат КРАІЛ, а також вже налагодив взаємодію і досяг домовленостей з іншими членами КРАІЛ, з якими вибудував взаємодію на комерційній основі та надав кожному з них неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів зі своїх особистих коштів. 15 червня 2022 року НАБУ завершило розслідування цієї справи.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: