ВАКС знову відмовився від повторної експертизи у справі члена Комісії з азартних ігор

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і повернув клопотання адвоката підозрюваного про призначення судової експертизи аудіо та відеозаписів.
Євген Гетьман

Вищий антикорупційний суд знову відмовився призначати експертизу аудіо та відеозаписів зустрічей між агентом Національного антикорупційного бюро та членом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Євгеном Гетьманом, якого підозрюють в одержанні 90 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Таке рішення 19 липня ухвалила слідча суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як вказується, за ініціативи сторони захисту відбулося рецензування висновку експерта, складеного за результатами проведення експертизи відео- та звукозапису у справі. На думку рецензента, вказаний висновок експерта є необґрунтованим і складеним без дотримання вимог методики ідентифікації особи за фізичними параметрами мовлення.

Тому адвокат просив призначити повторну експертизу. Він зазначав, що причиною, що унеможливлює проведення експертного дослідження стороною захисту самостійно зазначено те, що необхідне для цього приладдя перебуває у розпорядженні сторони обвинувачення. Втім, судді вказала, що захист не надав документальних доказів того, що вони самостійно намагалися у законний спосіб отримати необхідне для експертизи.

Як відомо, антикорупційний суд узяв Гетьмана під варту з альтернативою 5 млн грн застави. За підозрюваного ці гроші внесли і він вийшов із СІЗО під обов'язки.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали члена Комісії з азартних ігор Євгена Гетьмана. За версія слідства, він вимагав та отримав 90 тис. дол. неправомірної вигоди від нібито представника приватного підприємця за прийняття Комісією рішення в його інтересах. Йшлося про визнання двох готелів в Чернігові та Запоріжжі такими, які можуть організовувати і проводити азартні ігри.

За словами Гетьмана, він контролює апарат КРАІЛ, а також вже налагодив взаємодію і досяг домовленостей з іншими членами КРАІЛ, з якими вибудував взаємодію на комерційній основі та надав кожному з них неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів зі своїх особистих коштів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: