Голова Нацбанку подав у відставку

Читать на русском
Голова НБУ подав у відставку через проблеми зі здоров'ям. Він звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням прийняти її.

Голова НБУ Кирило Шевченко подав у відставку через проблеми зі здоров'ям. Він звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням прийняти її.

Про це очільник регулятора повідомив у Facebook.

«Друзі, в силу причин, пов'язаних зі здоров’ям, які я не можу надалі ігнорувати, прийняв для себе складне рішення. Я залишаю посаду голови Національного банку України.
Я звернувся до президента України з проханням прийняти мою відставку. Дякую президентові України за виявлену довіру та спільну роботу на користь держави — і в мирний, і у воєнний час
», - повідомив він.

Шевченко призначений головою НБУ: як голосували нардепиКирило Шевченко призначений головою Нацбанку. Це рішення підтримали 332 нардепи, не голосували фракції Голос і Європейська солідарність.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні у четвер, 16 липня 2020 року, призначила новим головою Національного банку України Кирила Шевченка.

На інфографіці «Слово і діло» можна побачити, як парламентські фракції та групи підтримували його кандидатуру.

Раніше Шевченко повідомив, що Україна перебуває в активних переговорах щодо нової програми з Міжнародним валютним фондом. Точніше розуміння програми буде у вересні, а розпочати її бажано у листопаді.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: